Προς το περιεχόμενο

A change is gonna come - Elias Zaikos/Hammond organ trio


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε με λες αφεντικό, ΠαρασκευοΣάββατο στο Βινύλιο, θα χουτε πλήκτρα γιορτινά λαμπάτα και  χορταστικά ή στην έγχορδη νηστεία θα τη βγάλουμε;

 

ΕΓΧΟΡΔΗ ΝΗΣΤΕΙΑ-ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΗΣΤΕΙΑ.....................

για την Παρασκευή.

Για το Σάββατο, όπως ξέρεις οι Cargo έχουν δύο εξαιρετικούς πληκτράδες, Βαβίτσας και Λαγογιάννης. Εξαίρετοι και οι δύο, μάλιστα ο Λαγογιάννης ήταν και σε περιοδεία με τον Joe Lewis Walker

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ευχαριστώ άπαντες, είστε ιδιαίτερα καλοπροαίρετοι απέναντι μου :)!

 

Δε με λες αφεντικό, ΠαρασκευοΣάββατο στο Βινύλιο, θα χουτε πλήκτρα γιορτινά λαμπάτα και  χορταστικά ή στην έγχορδη νηστεία θα τη βγάλουμε;

 

Να σε πω καρντάσιμ, η νηστεία είναι απαραίτητο χιπ για τις Χριστιανικές γιορτές, οπότε...όμως!!μετά το πέρας του δύσμοιρου 2010 δρομολογώ επαφές να κατεβούμε με το χάμοντ τρίο Αθήνα, καθώς και τα παιδιά το επιθυμούν σφόδρα  8)...

 

ΥΓ @ σουπερφανκ: η κιθάρα που χρησιμοποιώ στο βίντεο είναι η δεύτερη στράτοτον που έχω, την έχω ξεκοιλιάσει  ;D μερικές φορές ως τώρα, είναι η πλατφόρμα για διάφορους πειραματισμούς που καιρό είχα στο κεφάλι μου...θα επανέλθω!

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ ομορφο σαν συνολο, αλλα θα σταθω στην ερμηνεια σας που ειναι σαν το καλο κρασι. Oσο παλαιωνει γινεται και καλυτερο  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στη Θεσσαλονίκη λέει να είσαι Χαμοντίστας, έχεις φοβερή ζήτηση...

 

Από περυσινή εμφάνιση των HIT THE ROAD στο Jazz Festival

 

(Νίκος Ντουνούσης, Αλέκος Σπανίδης και Oleg Chaly )

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου