Προς το περιεχόμενο

The most amazing Police...


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η πρώτη μου συναυλία στο sporting.

 

τα λογια ειναι περιτα......

 

& εμενα,εχω ακομα φυλαγμενη μια σπασμενη Regal 2b (απο τις πολλες)  που ειχε πεταξει στο κοινο ο θεος.....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο απολυτος μπασιστας (και ο απολυτος ηχος μπασου βεβαια),ο απολυτος ντραμμερ και ο απολυτος κιθαριστας.....τι να λεμε τωρα.....καιρος να το γυρισουμε στην....ξυλογλυπτικη...... ;D

 

όντως. Μόνο από φωνή υστερούν

(ντάξει έχει ανέβει η θερμοκρασία σήμερα...  ;D )

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο από φωνή υστερούν

 

δεν νομιζω.....ο τυπος παιζει μπασο (και τις περισσοτερες φορες...αναποδα απο τη φωνη),παιζει ...Moog με τα ποδια....και ταυτοχρονα τραγουδαει ΤΕΛΕΙΑ...μονο τα πιατα που δεν πλενει..... ;D (εκτος κι αν δεν σου αρεσει η χροια του που ειναι αλλου παππα ευαγγελιο...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω.....ο τυπος παιζει μπασο (και τις περισσοτερες φορες...αναποδα απο τη φωνη),παιζει ...Moog με τα ποδια....και ταυτοχρονα τραγουδαει ΤΕΛΕΙΑ...μονο τα πιατα που δεν πλενει..... ;D (εκτος κι αν δεν σου αρεσει η χροια του που ειναι αλλου παππα ευαγγελιο...)

Και όλα, αν δεν κάνω λάθος, τα κομμάτια τα παίζουν ακόμα στον original τόνο αν και - οκ - αλλάζει τη μελωδική γραμμή σε αρκετά ρεφρέν.

Πάντως αυτό που δεν έκανε ποτέ και νομίζω ότι είναι αδύνατον να γίνει είναι να παίξει την κανονική μπασογραμμή του Spirits in the Material World και να τραγουδήσει :D :D :D .

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου