Προς το περιεχόμενο

Tι διαφορες υπαρχουν μεταξυ Βoss pink label και grey label?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερω ξερω σας εχω σπασει τα νευρα με την προσπαθεια μου για την αγορα ενος boss rv-3. Kαθως εψαχνα στο e-bay (καθως δεν υπαρχει πλεον στην αγορα πουθενα καινουργιο) για να αγορασω ενα συνειδητοποιησα πως υπηρχαν δυο "ειδη" το pink label που οι περισσοτεροι το προοθουν ως σημαντικο για αυτο το πεταλι και το grey label. Διαβασα πως το pink label υπηρχε μεχρι το 1999 και μετα αλλαξε σε grey. Oυσιαστικα ειναι το χρωμα του χαρτιου απο κατω... Oμως υπαρχουν διαφορες μεταξυ των δυο? Ειναι καλυτερο το pink label απο το grey η εχει να κανει απλα με την ημερομηνια κατασκευης? Τα φωτα σας παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι παραπάνω να σου πω? Λίγες μέρες πριν τα λέγαμε...

http://www.noiz.gr/index.php?topic=182413.msg517106#msg517106 Είναι πανομοιότυπα ηχητικά.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι τιμές πάνε μια πάνω, μια κάτω, ειδικά όταν κάποιος το διαφημίζει σε ξένα φόρα... αλλά το κόλπο με την ροζ ταμπελίτσα για έξτρα κέρδη στο Ebay δεν βλέπω να πιάνει. Φυσικά, ένα αντικείμενο αξίζει όσα ο αγοραστής είναι διατεθειμένος να δώσει, και αν κάποιος με λεφτά για πέταμα δώσει 150 ευρώ και βάλε, είναι δικιά του υπόθεση... δόξα τω Θεώ υπάρχουν άφθονα καλά reverb στην αγορά. Δεν νομίζω να έδινα πάνω από 80-90 ευρώ για το RV3... σύμφωνοι, έχει ορισμένες ιδιαιτερότητες, δεν βγαίνει πια και εγώ ήθελα να βρω ένα, αλλά υπάρχει και ένα όριο στην εκμετάλλευση!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έδινα πάνω από 80-90 ευρώ για το RV3... σύμφωνοι, έχει ορισμένες ιδιαιτερότητες, δεν βγαίνει πια και εγώ ήθελα να βρω ένα, αλλά υπάρχει και ένα όριο στην εκμετάλλευση!

 

Σωστος!Μη ξεχνας παντα οτι ειναι ενα μεταχειρισμενο boss που καινουριο εχει 120-130e

Εγω οταν βρηκα το RV-2 στις αγγελιες 90e,στο ebay εφτανε μεχρι και τα 150e με τα μεταφορικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου