Προς το περιεχόμενο

Μην ξανακουσω κανεναν κιθαριστα..


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

ζητώ ταπεινά συγγνώμη... πάω να πέσω στην πυρά... :P

Όχι κυρ Ταντζερίνα μου, μην το κάνεις  ;D ;D ;D Άσε που είναι και λίγες οι γυναίκες τραγουδίστριες...  ;D Να μείνουμε μια short; Α πα πα  ;D ;D ;D

 

edit: Γυναίκες... τραγουδίστριες  ??? μα τι έγραψα  ;D είναι δυνατόν η τραγουδίστρια να μην είναι γυναίκα;  ;D αίσχος, εγώ στη πυρά  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι κυρ Ταντζερίνα μου, μην το κάνεις  ;D ;D ;D Άσε που είναι και λίγες οι γυναίκες τραγουδίστριες...  ;D Να μείνουμε μια short; Α πα πα  ;D ;D ;D

 

χαχαχαχα εγώ νομίζω ο κόσμος έχει πήξει πλέον από "τραγουδίστριες". Αλλά και σωστες να είναι όλες την ίδια χροιά έχουν ρε γαμώτο.... το νερό μας φταίει? mwahaha!  :D :P

nothing is ever enough.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

χαχαχαχα εγώ νομίζω ο κόσμος έχει πήξει πλέον από "τραγουδίστριες". Αλλά και σωστες να είναι όλες την ίδια χροιά έχουν ρε γαμώτο.... το νερό μας φταίει? mwahaha!  :D :P

Χμμμ... ας πούμε ότι λίγες ροκάρουν  ;D ;D ;D γκρουβάρουν, φανκάρουν και όλα τα σχετικά... Τώρα για τις άλλες «τραγουδίστριες», τι να πω...  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ... ας πούμε ότι λίγες ροκάρουν  ;D ;D ;D γκρουβάρουν, φανκάρουν και όλα τα σχετικά... Τώρα για τις άλλες «τραγουδίστριες», τι να πω...  ;)

 

εμένα το ίδιο μου ακούγονται κι ας λένε ότι έχω το απόλυτο αυτί :P hahaha

nothing is ever enough.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοs να δειξει τα 24 περιπου πεταλια που χρησιμοποιει ο Terry Bozzio  (  Ο ΝΤΡΑΜΜΕΡ)

Δυστυχως εγω δεν μπορω  .....καποιος παρακαλω να το κανει .Χρονια Πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο κακό με αυτο το υπεροχο οργανο, είναι ότι μεχρι να μαθεις ενα κομματι (το συγκεκριμενο πχ), σπας τα @@ (τα παπακια) ολων σε ακτινα 1 χιλιομετρου ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα κιθαρίστρια είναι η κυρία. Αυτή είναι η μοίρα όλων όσων ακουμπάει το μαύρο χέρι του GAS: ξεκινάς με ένα αθώο tube screamer και καταλήγεις στην απόλυτη παράνοια!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου