Προς το περιεχόμενο

Orange ppc112 guitar cab


Neurotic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά....

 

Επειδή ο Άγιος Μπίλαρος μου πρότεινε να μου φέρει το κεφαλάκι της VHT(δεν με χάλασε άν και θα προτιμούσα το Koch) σκέφτομαι την εν λόγω καμπίνα για να το συνδυάσω...Ποια η γνώμη σας?θα ταιριάζει?Επίσης σκεφτόμουν και την Epiphone Valve Junior αλλά δεν την βρίσκω πουθενά...

 

Μπορώ να διαθέσω μεχρι 150-200...Δεν έχω πρόβλημα και με μεταχειρισμένη!

 

Πάνω κάτω κινούμαι σε post rock-metal,sludge,λιγο stoner και τον τελευταίο καιρό και λίγο blues ήχους...

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα μα παρα πολυ καλες καμπινες οτι ενισχυτη και αν εχω βαλει..πολυ punch και ογκο...πολυ καλα τα v30 για μοντερνο ηχο  ιδιαιτερα μεταλ και ροκ

 

δεν μου αρεσαν τα electrovoice καλα για καθαρα χαλια για βρωμες...πολυ παλιο υφος..

 

εχω βαλει τωρα alnico blue για καθαρα και σπερνει...για βρωμα ομως εχει λιγο παλιο ηχοχρωμα...σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι...

 

δεν ξερω τι στυλ παιζεις αλλα ειναι εγκλημα που δεν πηρες τον koch τον ειχα και απλα δεν υπαρχει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχήν σε ευχαριστώ για την απάντηση...

 

Χαιρομαι που ακούω καλά λόγια...Για το στυλ που παίζω έχω γράψει τα πιο βασικά πραγματάκια στο αρχικό ποστ...Αν θες ρίξε μια νέα ματιά.  ;)

 

Όσο για τον Koch...Το ξέρω ότι είναι μεγάλο έγκλημα...Τον είχα βάλει στο μάτι γιατί πραγματικά τον έχω ερωτευτεί αυτόν τον ενισχυτή αλλά τα οικονομικά μου δεν με βοήθησαν και ιδιαίτερα...Προς το παρόν θα βολευτώ με το special 6 της vht και στο μέλλον ελπίζω να καταφέρω να κάνω και τον koch(studiotone) δικό μου...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου