Προς το περιεχόμενο

Πες μου γιατι....by KANIAN


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

......ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ .......Το τεταρτο τραγουδι απο τον πρωτο μου προσωπικό δισκο οπου θα κυκλοφορήσει  το 2045 σε επιλεγμενα κρεοπωλεία και στεγνοκαθαριστηρια .Σε αυτο το blues ασμα  ο καλλιτεχνης ειναι γεματος αποριες  ΓΙΑΤΙ...γιατι να ειναι παντα υπο....γιατι να κανει παντα αυτα που θελουν οι αλλοι ;Ευτηχως την απαντηση την παιρνει στην τελευταια στροφη του τραγουδιου οπου ειμαι σίγουρος οτι θα σηνφνησετε κι εσεις ."αυτη η ριμάδα τα φταιει ολα" Αν θελετε και εσεις να παρετε την απαντηση σας δεν εχετε παρα να ακουσετε το τραγουδι.

 

Περιμενω τα σχολια σας πανω σε ολα τα θεματα......

 

ΥΓ. Τα αρνητικα σχολια θα διαγραφούν απο τον συντονιστή !!!!

 

ΚΑΛΗ ΑΚΡΟΑΣΗ.....

PES_MOY_GIATI.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

SRV meets Sidiropoulos!?  :)

 

Το άκουσα ευχάριστα το κομμάτι (και είσαι και καλός κιθαρίστας)

 

Να σου επισημάνω βέβαια οτι το έχεις ανεβάσει μονοφωνικό (μάλλον λόγω κάποιου λάθους στο export?...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω να σαι καλα. Οσο για το μονοφωνικό δεν εχω παρει χαμπαρι τιποτα  ;D  και ειναι ετσι οπως το λες το ειδα στα properties του αρχειου.....Πως το καταλαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SRV meets Sidiropoulos!?  :)

Το άκουσα ευχάριστα το κομμάτι (και είσαι και καλός κιθαρίστας)

Hendrix meets Σιδηρόπουλος!

Το άκουσα ευχάριστα το κομμάτι (και είσαι και πολύ καλός κιθαρίστας). ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου σχολιασω ρε Μιχαλη!!!!Τα ειπες ολα εσυ!!!!Ακομα γελαω!!!

Πουλικακος,Σπαθας(taste of conium),Hendrix,SRV,ολα μαζι μπλεκονται αψογα!!!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο αδερφε πολυ ωραιο πραμα!πες μου τι κιθαρα και πως εκανες τον ηχο (γιατι ειναι πολυ καλοστημενος)

 

Να σαι καλα....η κιθαρα ειναι μια Strat usa 2004 με μαγνητες custom shop 69.O ενισχυτης ειναι αυτος http://www.thomann.de/gr/harley_benton_ga5hg112v.htm?sid=749de1aebf7afa070f8283b96b4dc4e0

 

Απο πεταλια επαιξα με το Barber ltd και στο σολο το μπουσταρισα με μονταρισμενο boss cs-3.Το μικροφωνο ηταν ενα behringer τον 50 euro ..καρφι στην m-audio fast track( την απλη με τα 2 in) .Τελος τα εχω γραψει σε ενα λαπτοπ 5 ετιας. Πιστευω να σε κάλυψα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mick εμενα μου αρεσε παρα πολυ κ το κομματι κ το παιξιμο σου!! Επισης ο ηχος ρε μπαγασα πολυ καλος, θα παω να πεταξω τα παλιομηχανηματα μου μου φαινεται κ θα παρω μια απο τα ιδια!!! ;D

Ευγε αρχηγε μου!!!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου