Προς το περιεχόμενο

Guitar Rig 4 και Amplitube 3


argimet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω κατεβασει αυτα τα 2 προγραμματα και ψαχνω για audio interface. Εχω βρει αυτο εδω http://www.behringer.com/EN/Products/UCG102.aspx. Οποιος ξερει ας μου πει αμα κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει. Το έχει φίλος μου και το δουλεύει με το Guitar Rig 3. Δεν βλέπω το λόγο γιατί να μη δουλεύει μια χαρά και με το 4 ή το Amplitube 3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει. Το έχει φίλος μου και το δουλεύει με το Guitar Rig 3. Δεν βλέπω το λόγο γιατί να μη δουλεύει μια χαρά και με το 4 ή το Amplitube 3...

Σε ευχαριστω πολυ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@makispoll: Nαι, μπορείς. Από τη στιγμή που θα την ορίσεις ως κάρτα ήχου στο PC σου, ΚΑΘΕ ήχος βγαίνει από αυτή.

 

@argimet: Έχει και το Guitar Rig τέτοιο feature

 

Αν πάντως θέλετε να παίζετε πάνω σε backing tracks, να ηχογραφείτε αυτά που παίζετε και να κόβετε και να ράβετε, σας συνιστώ το reaper. Είναι δωρεάν, εύκολο στη χρήση και τα guitar rig ή amplitube μπορείτε να τα δουλεύετε ως plugins μέσω αυτού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πωσ στο Amplitube εχει ενα σημειο που μπορεισ και βαζεις τραγουδια και backing tracks για το Guitar Rig δεν ξερω.

 

Ναι γνωριζω οτι το amplitube εχει τετοια λειτουργεια, το guitar rig οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου