Προς το περιεχόμενο

Συνέντευξη του Γιάννη Αγγελάκα στο MAD


Evilnye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Παρακολουθώ τη συνέντευξη όπως και τα πολλά επόμενα μέρη της (δέστε τα related στο youtube). Πολύ ενδιαφέρουσα, ειλικρινής και διαφωτιστική. Από τις Τρύπες, την δημιουργία, το τέλος, τους επισκέπτες και το σήμερα... (thanks for the tip ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά ενδιαφέρουσα. Την είχα πετύχει ένα βράδυ και την είχα δει όλη.

Πρέπει να είναι αρκετά παλιά...

Ορκισμένος Μπλουζάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι λίγο παλιά,αλλά έχει ενδιαφέρον.

Δε θυμάμαι αν ήταν εδώ ή σε άλλη συνέντευξη,που αναφέρει μια ιστορία με μια διαφημιστική,που ήθελε να αγοράσει τραγούδι τους,δίνοντας ένα αστρονομικό,για την εποχή,ποσό και να το χρησιμοποιήσει σε διαφήμιση με πατατάκια και οι Τρύπες αρνήθηκαν.

..O tempora o mores..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως έχουν ανεβεί όλα τα βίντεο από τον Αλέξανδρο κάπου εδώ μέσα... Καλός μωρέ ο Αγγελάκας... Παυλίδης δεν είναι αλλά μας αρέσει...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως έχουν ανεβεί όλα τα βίντεο από τον Αλέξανδρο κάπου εδώ μέσα... Καλός μωρέ ο Αγγελάκας... Παυλίδης δεν είναι αλλά μας αρέσει...

Ναι βλέπω είχαν μπει κ σ εκείνο το θέμα...! Μου είχε μείνει μόνο η 1η  συνέντευξη! Σόρυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου