Προς το περιεχόμενο

τη γνώμη σας γι'αυτό το κομμάτι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμ... Δεν μπορώ να εμβαθύνω είναι η αλήθεια γιατί δεν πολύ κατέχω αυτό το στυλ μουσικής...

 

Πάντως αυτό που έχει σημασία για εμέ (= ΗΜΙΖ ΒΙΖ και τέτοια) είναι ότι μου άρεσε! Το άκουγα ευχάριστα και μου φλανηκε αξιοπρεπέστατο.

Τέλος είναι ενδιαφέρον που υπάρχουν και κάποιοι που ασχολούνται με τέτοιο στυλ μουσικής στο noiz...

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέροχο! Βέβαια του έχεις πολύ χαμηλή ανάλυση, το άκουγα και απο τη δουλειά...

 

Φαίνεσαι επιρρεασμένος από διάφορα ύφη, ξεκινάει με "ελληνικές" ελαττωμένες πέμπτες, έχει το επικό του μέρος, υπέροχη αντίστηξη και κλείνει με πανέμορφες φούγκες!

 

Δε μπόρεσα να διακρίνω τα μέρη του ξεκάθαρα, θα προσπαθήσω να το ακούσω πιο προσεκτικά.

 

¶ντε και μια καλή χορογραφία!

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vangelisorfas ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, χαίρομαι που σου άρεσε. Ευτυχώς είμαστε πάνω από ένας που μας αρέσει αυτή η μουσική λίγο παραπάνω. wasted_sunsets χαίρομαι που κατάλαβες τι έχω κάνει. Τα μέρη του είναι 3. Το τελευταίο όπως παρατήρησες πολύ σωστά είναι βασισμένο σε μπαρόκ αρμονίες και μιμήσεις. Ευχαριστώ παίδες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου