Προς το περιεχόμενο

Charvel Guitars


Mike G

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρη κοίτα και τις neck through γιαπωνέζες, καμία RR24, RR5FR, καμια SL3, δεν έχουν σχέση με την RR3 ούτε τα Floyd τους... ;) Και οι γιαπωνέζες Jackson είναι δύο ταχυτήτων ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι Warren DeMartini τη εθνικοτητας ειναι?Ξερει κανεις?

 

 

αχ αυτη η φιδισια.... ααααααααααααχ

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μη συγκρίνεις με αμερικάνικες άδικη σύγκριση  :P

 

βασικα ναι... αυτο σκεφτομουν ... οτι ξεφυγαμε... αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι το japan δεν ειναιπανακεια... καθως υπαρχουν κορεατικες κιθαρες στα 800 ευρω που απλα ξεφτυλιζουν καποιες ιαπωνικες... οχι ολες... μην αρχισουν τα οπαδιλικια... απλα ειπα οτι υπαρχουν γιαπωνεζικες αισχος... και επειδη η κουβεντα εφερε τις τζακσον , λεω οτι οι ειναι χαλια σε ποιοτητα αν την συγκρινεις με μια σεχτερ των 800 ευρω η μια ιμπανεζ των 800 ευρω η μια bcrich των 800 ευρω η μια ltd των 800 ευρω η μια σαρβελ των 800 ευρω η μια φεντερ των 800 ευρω...

 

Βασικα δεν ξερω αν υπαρχει και καποια εταιρια που δεν βγαζει καλυτερες κιθαρες απο τις συγκεκριμενες τζακσον...δηλαδη δεν επιτρεπεται να υπαρχει κιθαρα μιας τοσο γνωστης εταιριας και σε αυτα τα λεφτα να μην βαζει κορυφαια σπεκς στις κιθαρες της... Γι αυτο η τζακσον πλον βρισκεται στον πατο που βρισκεται... Πηγα προσφατα αμερικη και τζακσον δεν ειχε ουτε ενα μαγαζι και πιστεψτε με πηγα σχεδον σε ολα τα γνωστα μεγαθυρια μαγαζια , και τζακσον δεν βρηκα...

αλλα παλι ξεφυγα... :'( :'(

 

 

Και επαναλαμβανω οτι εχω RR3 η οποια ειναι απο τις αγαπημενες μου λογω εμφανισης... Απο ποιοτητα ομως... νταξει...

 

Άρη κοίτα και τις neck through γιαπωνέζες, καμία RR24, RR5FR, καμια SL3, δεν έχουν σχέση με την RR3 ούτε τα Floyd τους... ;) Και οι γιαπωνέζες Jackson είναι δύο ταχυτήτων ;)

 

βασικα αυτ0 ναι... ειναι υποσυζητηση... εδω παω πασο...αν και ουτε αυτες φορανε το οριτζιναλ φλοιντ... κατι το οποιο ειναι ανεπιτρεπτο σε κιθαρες τοσο ακριβες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

USA

 

thanks man. οχι οτι με απασχολει αν ειναι γιαπωνεζα η αμερικανα...

 

αλλα λογο τιμης, απορησα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Me want badly

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks man. οχι οτι με απασχολει αν ειναι γιαπωνεζα η αμερικανα...

 

αλλα λογο τιμης, απορησα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Me want badly

 

 

Παρε μια φτηνουλα επειδη εισαι φιλος μου  ;D http://www.themusiczoo.com/product/6025/Charvel-Custom-Shop-Warren-DeMartini-Dinky/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και τώρα η εταιρία δείχνει να ανεβαίνει πάλι η jackson έκανε μερικές άθλιες κινήσεις με τα artist relations και έχασε το μισό roster της γύρω στα late 80s early 90s...mustaine,hammet,friedman όλοι την κανανε με ελαφρά πηδηματάκια.Πάντως εγώ με την dinky μου είμαι υπερευχαριστημένος...κάποια στιγμη θα κάνω upgrade σε original floyd απλά για να χω καλύτερο flutter αν και υποψιάζομαι ότι αν αλλάξω το block με ένα από brass θα χω και πάλι μεγάλη βελτίωση...βάζω και 2ο hotrails και είμαι τζετ  :P Άσε που περναει και τα 1000 μύρια εδώ στα γιάννενα με τόσο κρύο και υγρασία  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παρε μια φτηνουλα επειδη εισαι φιλος μου  ;D http://www.themusiczoo.com/product/6025/Charvel-Custom-Shop-Warren-DeMartini-Dinky/

 

 

Ειλικρινα....δυσκολευομαι να γραψω γιατι το πληκτρολογιο εχει γεμισει σαλια ;D

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου