Προς το περιεχόμενο

O Kurt Cobain σιγουρα θα ηταν περηφανος ...


kokobloko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως πιστεύω πως τον Κομπέην θα τον κάνει περήφανο, όταν φυτέψει μια σφαίρα

στο κεφάλι του... Τότε θα τον παραδεχτώ κι εγώ και θα αναθεωρήσω....

Καλή σου μέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E μάλλον δεν πήρε αρκετά, γιατί φλώρος παρέμεινε...

 

  Οχι και φλωρος.... :-\ οχι σκετος φλωρος.... :o καραπ0%$t@fλωρος !! ;D κατι τετοια μυξιαρικα ΔΕΝ εχουν οχι απλα ιχνος αυθορμητισμου, αλλα.... τι να πω.... εσπασε "και καλα" τα οργανα ο παλιο *(^$%&%$#΅%Θ& !!!!    και μετα θα κατσει να δει το βιντεο και να το μελετησει να δει αν η συμπεριφορα του εδειχνε enough κακός γκάυ.... ξεμωραμενος!

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο συγκεκριμενος και ναρκωτικα επαιρνε (αποτοξινωση 6 μηνες) και απο το σπιτι ειχε φυγει απο τα 16....http://en.wikipedia.org/wiki/Craig_Nicholls

 

Το σχολείο παράτησε στα 16 και αν διάβασα καλά ετσι στα γρήγορα 6 μήνες θεραπεία για asperger syndrome(μορφή αυτισμού) έκανε και όχι αποτοξίνωση... εκτός αν ναρκωτικά ειναι το fast food και η μαριχουάνα(εντάξει αυτό είναι λίγο, αλλά λιγότερο βλαβερό απο τα fast food ;D ;D ;D ;D ;D). Όχι πως οτιδήποτε απο τα παραπάνω έχει σημασία για την μουσική.....

 

Απο μουσική όμως όντως είναι συμπαθείς...αν δεν τους έβλεπα μπορεί και να μου άρεσαν... ;) ;) ;) ;)

 

Edit: Και επειδή βαριέμαι στην δουλειά ξαναδιάβασα την βιογραφία του και όντως μάλλον "έφυγε" απο το σπίτι να πάει να σπουδάσει καλές τέχνες....

 

και για να μην παρεξηγούμαστε όλα με αρκετή δόση χουμορ τα λέω σαν παρατηρήσεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν βγήκαν οι vines σιχτίρισα με την απροκάλυπτη αντιγραφή του attitude των nirvana, γι αυτό και δεν ασχολήθηκα. Μετά αναρωτήθηκα μήπως γέρασα και oτι αν ήμουν ανοιχτός μουσικά όσο όταν πρωτοάκουσα nirvana, ίσως να μου άρεσαν. Ευτυχώς λίγο αργότερα κυκλοφόρησε το Koρτνεϊάκι το "You know you 're right" και χωρίς να υποπτευθώ οτι ήταν ακυκλοφόρητο των nirvana, είπα "αυτοί μπορεί να αντιγράφουν, αλλά το κάνουν τόσο καλά που δεν πειράζει". Και ήταν το the real thing  8)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα ήταν πολύ υπερήφανος...Κάπως έτσι θα τους χειροκροτούσε... ;) (στο 2:04)

 

(Ένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια...Τι να πρωτοδιαλέξω βέβαια,αλλά ένα από τα αγαπημένα μου.)

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου