Προς το περιεχόμενο

Ναι Γιατρέ…..


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν αυτος ηταν ο στοχος,σου ζηταω εγω ταπεινα συγνωμη γιατι δεν το συνηθιζω καθολου να γινομαι εριστικος.

Μου φανηκε ομως οτι το ρημα ''κατανταω'' και το ουσιαστικοποιημενο επιθετο ''ματακιας''

εβαλετο εναντιον καποιου που εχει το μερακι να παραγει κατι και να το παρουσιασει σ ενα μουσικο φορουμ και προς εμας που εχουμε το χομπι,το μερακι να σχολιαζουμε.

Anyway,Θελουμε Laki-Live!

(O τιτλος της περιοδειας βγηκε! ;D)

 

@Σπυρο,νομιζω οτι το νικνεημ μου,επιασε τελικα τοπο... ;D

ντον ειδες ντο λογιερ?Ετοιμος για τ Ανωγια ειναι..ή Τζερμιαδο..ΤσΙ ΕΤΣΑ! ;D

 

 

Δε χρειάζεται να ζητάς συγνώμη ,νομίζω λύθηκε το πρόβλημα  :D............η κατάντια καιι το μάτι αναφέρται πρώτα σε μένα και μετά σε πολλούς άλλους σα και μένα που είτε λόγω δουλειάς ,είτε λόγω διαφόρων δικιολογιών,δυσκολιών?δυσκοιλιότητας? αποτραβιούνται και μονάζουν οίκαδε και διαδυκτιακώς  ;D

Δε θα πω για μένα γιατί ήδη είπα τι μου συμβαίνει ,αλλά άτομα σα τον ΛΚ ,όπως και άλλοι κακώς δε προσπαθούν και παραέξω ...........και ας μην αρχίσουμε τα δε μπορώ ,δε προλαβαίνω ,δεν ,δεν δεν . Μια επισήμασνη και τίποτα άλλο πρωτα προς τον εαυτό μου

Καλό Βράδυ  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

[spiritual unsaved guru mode]

Ειρήνη Υμίν τέκνα μου

[/spiritual unsaved guru mode]

 

@Sammy

Thanx a lot, για τα καλά σου λόγια.

Επίσης:

Στην πόλη που ζω, υπάρχουν (και) αντικειμενικές αδυναμίες για live.

Ενδεικτικά σου αναφέρω :

1. Δεν υπάρχουν χώροι. Επίσης μέχρι και πέρυσι, αν θυμούμαι καλώς, ίσχυε Εισαγγελική Διάταξη απαγόρευσης Live με μικροφωνική εγκατάσταση σε χώρους μη προορισμένους ως μουσικές σκηνές (στην πόλη μας δεν υπάρχουν τέτοιες βέβαια - με εξαίρεση δύο ή τρία μαγαζιά με μπουζούκια). Σύννομη βεβαίως ( η διάταξη)  πλην όμως ταφόπλακα για όποιον θέλει να παίξει live και δεν ξέρει (ή δεν θέλει) να παίξει μπουζούκι (και τα σχετικά είδη).

2. Δεν είμαστε και ακριβώς….L.A. ( σε κάθε γωνία που στρίβεις , να βρίσκεις και δύο drummers, τρεις - τέσσερις  bass players κ.ο.κ. (Μολονότι η Κοζάνη έχει μία κάποια παράδοση στη μουσική (π.χ. Ραφαϊλίδης , Κιουρτσόγλου etc..etc…) αυτό είναι δυστυχώς μία πραγματικότητα.

Μπορώ να συνεχίσω…αλλά νομίζω ότι you got the point.

 

@ Σταύρε , με τρομάζεις ως brutal (μα τω θεώ)! Θύμισέ με να μην μαλώσουμε ΠΟΤΕ!  :D

 

@ Σπύρε, τα όλο look επιλέχθηκε ως μια έντονη διαμαρτυρία και μια αναφορά  στον τίμιο αγώνα που κάνουμε ως κλάδος (για του Δικηγόρους μιλάω ρε  8)).

Επίσης , και συνεχίζω απαντώντας και στον Ray, γιατί το ξέχασα πριν, το barefoot επιλέχθηκε (πέραν από το ανωτέρω κοινωνικό- οικονομικό – πολιτικό μήνυμα) , ως σκηνοθετικό εύρημα για να καταδείξω ότι είχα σφουγκαρίσει πριν λίγο , μπας και το δει καμία «μπανιστιρτζού» στο youtube και ζητήσει το  χέρι μου ως «νοικοκύρη» / «παστρικό» γιατί με βλέπω «μα(γκούφη)» at the very end.  8) 8) 8)

 

 

@kguitar

 

Σταμάτα! Κοκκινίζω  :-[ ....... and it’s very hard to Desaturate the red on a video.

Thanx.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολίες πάντα υπάρχουν ,όταν έπαιζα σπούδαζα θεσ/νίκη και το γκρουπ ήταν Αθήνα ..........τώρα η δουλειά μου είναι στο δρόμο συνέχεια ταξίδια στα νησιά-διακοπές ;D- τότε είχα ενθουσιασμό και δε με ένοιαζε τίποτα ,τώρα ........άστα ,καλή συνέχεια πάντως και κάθε επιτυχία σε ότι επιθυμείς να κάνεις

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως σκηνοθετικό εύρημα για να καταδείξω ότι είχα σφουγκαρίσει πριν λίγο , μπας και το δει καμία «μπανιστιρτζού» στο youtube και ζητήσει το  χέρι μου ως «νοικοκύρη» / «παστρικό» γιατί με βλέπω «μα(γκούφη)» at the very end.  8) 8) 8)

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εμ βεβαια...οταν ειχα ερθει εγω,εβρισκα τριχες απο μελαχρινες στο πατωμα...

Που να σ εμπιστευτει γυναικα και να ζητησει το χερι και το ποδι σου.. ;D

Τωρα πηρες την Baja και σφουγγαριζεις μερα παρα μερα μη σου πιασει μακα...

Αποφασισε.Θες τεχνη ή μονιμη γυναικα?Και τα δυο δε γινονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πιστευω να υπονοεις το τοιδηποτε για τους παρεμφερεις συναδελφους στη διαφανια κλαδους(τραπεζικους π.χ.)

@1974 απ οτι ξερω αι τριχαι αυται ποιηουν κροτο κατα την πτωση των στο εδαφος ;D ;D ;D

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες τεχνη ή μονιμη γυναικα?Και τα δυο δε γινονται..

Θέλει τέχνη η μόνιμη γυναίκα.

Εδώ αι καλαί συμβουλαί. Μια Fender θα στοιχήσει στον καθένα σας. :)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ειναι για φενδερ κομματια(1974 μη πεις τιποτε θα τα πω ολα για τις πετρες-τσουρες-χοχλακες, τσιτσα)

το θεμα ειναι τι φενδερ. Τελε ή στρατ?

Καλως τον Νεστωρα τον κριγιό

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@1974 απ οτι ξερω αι τριχαι αυται ποιηουν κροτο κατα την πτωση των στο εδαφος ;D ;D ;D

αχαχαχαχα..αλιητη...

 

Θέλει τέχνη η μόνιμη γυναίκα.

Εδώ αι καλαί συμβουλαί. Μια Fender θα στοιχήσει στον καθένα σας. :)

Ωραιοοοος ο παλιος..

Εξαρταται βεβαια την εθνικοτητα..

Οι μεσογειακες δεν εχω καταλαβει τι τεχνη θελουσι.. ;D Μηπως την ογδοη? ;D

Αμα με πεις σε δινω και στρατ και τουιν ριβερμπ πακετο.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου