Προς το περιεχόμενο

Ναι Γιατρέ…..


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν θα ξαναρθω,θα παμε στο Βελβεντο να σε τραβηξω στον  Αλιακμονα να τρως ροδακινα..

 

θα κολλανε τα ζουμια πανω στα μουσια και θα μαζευονται μετα οι μυγες....σκετη μπλιχλα δηλ......

 

 

ΞΥΡΙΣΟΥ. ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλό κομμάτι :), καλύτερο μούσι  ;D μην ακούς τους ξυρισμένους έχουν ζαλιστεί από την μυρωδιά του αφρού ξυρίσματος ;D ;D ;D ;D ;D

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Superfunk     :o ;D :o ;D

 

Καλά ρε vintage και «αναλογικός» και στο ξύρισμα!! Gimme a break. You need a doctor as well. Άλλη ειδικότητα βέβαια. Δερματολόγο….

 

@ Nestora

 

σε σέβομαι πλέον ως πατέρα!  ;D Θα ακολουθήσω τις πέρι trimming παραινέσεις σου!

 

@ audiokostas

 

Δεν προχωρώ σε αναλύσεις γιατί θα διαπραγματευόμαστε ποινικές ρήτρες και είναι πρωί ακόμα.

 

Mr. Κώστα, όντως (έχομεν  και απεργία…..μην μας πουν και απεργοσπάστες) . Thank you very much! Με τιμάς ιδιαίτερα.  

 

@ ΧΙΩΤΗ-ΜΑΜΠΟ

 

Φίλε μου τί να κάνω; Αφού δεν με κάνουν παρέα και δεν με παίζουν «οι άλλοι». Εγώ τι φταίω;  (αλήθεια στο λέω) . Μανώλη…………. Παπαδοπουλα ελάτε να τραγουδάτε μην (censored)

 

@ bluezlick

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Χαίρομαι όταν ακούω καλά λόγια από μουσικούς σαν εσένα.

 

@ mpikoz

καλύτερο μούσι   μην ακούς τους ξυρισμένους έχουν ζαλιστεί από την μυρωδιά του αφρού ξυρίσματος    

Νομίζω ότι δεν θα τα έλεγα καλλίτερα myself.Σε ευχαριστώ πολύ και για τα καλά σου λόγια και για τον χρόνο σου

 

@ Jazzjoker

Thanx Man!

Όμως αυτό δεν είναι μούσι, είναι γένια.

 

Μάλον έχεις δίκαιο..παρ’ όλα αυτά νομίζω ότι για να είμαστε όλοι χαρούμενοι η λύση είναι αυτή:

 

 

Peter-Hammill-The-Future-Now-344106-991.jpg

 

@Freerock 1973+2-1.

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Άρε Παπαδόπουλα!!!! Λεπόν εντάσσεται το clip στην εξής γνωστή μουσική κατηγορία «μπούρδες του Σαββατοκύριακου- έχασε ο ΠΑΟΚ- και το έτερον ήμισυ πήγε Αράχοβα χωρίς εμένα  ??? (άρα έχω Πολυυ χρόονο)».  

Βελβεντό εξάδερφε Στάυρε δεν πάω. Είμαι επικηρυγμένος….παλιές αμαρτίες :-X.  

Αν θες σε περιμένω στην γέφυρα….φέρε τα ροδάκινα.  :-*

Και oι δύο «μουσάτοι» είναι πάνω από το monitor …… ό πάνω είναι ο Gibbons ο κάτω ο Ηill, η το ανάποδο….δεν θυμούμαι.

Γιατί ρε το πομoλάκι τι σου φταίει, το πήρα και με discount και το πέρασα και αλά Charls Eams.  8)

 

Θα σε πάρω στο τελέφωνο later.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σε περιμένω στην γέφυρα….φέρε τα ροδάκινα.  :-*

 

Under the bridge λοιπον.

Που σαι,

μην ακους τον Superfunk και το Νεστορα.Ειναι φανατικοι του vintage αλλα στο μαγουλο

γουσταρουν ξυραφακι Floyd Rose με locking nut και βυθισμα 2 τονους σε καθε μετρο...

Σε θελω vintage εφ ολης.

Αμα δε σταξει το ροδακινο στο μουσι και το αφρομπυρο στο μουστακι,ροκ δε γενεται.. ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μπράβο σου Λάκη! Δεν ξέρω αν στο 'χω ξαναπεί αλλά, είσαι το ίνδαλμα των μισών μουσικών και βάλε... Ολοι θέλουν να μπορούν να κάνουν, στο επίπεδο που το κάνεις, αυτά που χρειάζονται για να ακούσουν τα κομμάτια τους. Οργανοπαίχτης, ηχολήπτης, εικονολήπτης, σκηνοθέτης... μπλιμπλικάς. Αν έχεις κι έμπνευση, είσαι και συνθέτης... και μια χαρά τα πας κι εκεί, γι αυτό κι η ισοροπία σε αυτά που κάνεις χωρίς να απαιτείται να είσαι βιρτουόζος σε κατι. Από κει και πέρα... το γούστο είναι το αλατοπίπερο!

 

Υ.Γ. ωραίο το μούσι. ;) το έτερον χαφ μετράει τι λέει...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε πολύ το κομμάτι και δεν ψάχνω να το κολλήσω κάπου μουσικά (δεν έχει καμία σημασία).

 

αλλά και με το κοψε ραψε στο video καλά τα πας ;)

 

 

 

 

σορρυ αλλά δεν μπορώ ......θα το πώ

 

υγ ;D ;D ;D ;D ;D σαν τον Γιάννη Μώραλη του Ολυμπιακού είσαι στο video  ;D ;D ;D ;D ;D

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Και βιντεακώς και γκρουβικώς.

 

Κι εγώ συμφωνώ στα θετικά σχόλια για το μούσι. Σου δίνει έναν αέρα μυστηρίου.

Αλλά όπως λέει και ο ΜπιγκΜπος, μετράει τι λέει η γυνή.

 

(Μην περπατάς ξυπόλητος παιδί μου - βάλε καμιά παντόφλα...)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου