Προς το περιεχόμενο

Hercules σταντς τοιχου...απο που???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ, είχα πέσει πριν 2-3 μέρες τυχαία πάνω στο θέμα...

 

Σήμερα έτυχε και έμαθα ποιος φέρνει (κατά δική του δήλωση) τα Hercules στην Ελλάδα.

 

Είναι μια εταιρεία που λέγεται Tele@Sound και έχει καταστήματα στο Γαλάτσι και το Αιγάλεω.

 

Σε ερώτησή μου, μου απάντησε ότι ναι, 'πουλάει και σε κάποιον στα Γιάννενα'.

 

Αυτά προς αποκατάσταση (πιθανώς) της αλήθειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι σημασία εχει στο φινάλε ποιος τα εισάγει και ποιο μαγαζί τα παιρνει απο ποιον...

 

Σημασία εχει πρώτα απ΄ολα να μπορείς να τα βρείς, να μην σε γδύνουν (γιατί πως να το κανουμε, άλλο να στα δινει ο "εξυπνος" 14 ευρώ το κομμάτι και άλλο 11 ευρώ...ειδικά οταν θελεις να παρεις "ποσότητα") και να μην σε κοροιδευουν πηγαινοντας σε απο εβδομαδα σε εβδομαδα...λες και ερχονται απο την Αλάσκα καβάλα σε τερμίτες...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι σημασία εχει στο φινάλε ποιος τα εισάγει και ποιο μαγαζί τα παιρνει απο ποιον...

 

Σημασία εχει πρώτα απ΄ολα να μπορείς να τα βρείς' date=' να μην σε γδύνουν (γιατί πως να το κανουμε, άλλο να στα δινει ο "εξυπνος" 14 ευρώ το κομμάτι και άλλο 11 ευρώ...ειδικά οταν θελεις να παρεις "ποσότητα") και να μην σε κοροιδευουν πηγαινοντας σε απο εβδομαδα σε εβδομαδα...λες και ερχονται απο την Αλάσκα καβάλα σε τερμίτες...[/quote']

 

Δεν είπα ότι έχει σημασία.

 

Ωστόσο για έναν που μένει Αθήνα, το να περάσει από τη Γαλατσίου, να διαλέξει αυτό που θέλει, να το πάρει και να φύγει, είναι μάλλον ευκολότερο από το να μπλέκει με ταχυδρομεία... μέσω Ιωαννίνων. Κάνω κάπου λάθος;

 

Να σημειώσω ότι δεν έχω την παραμικρή σχέση με το εν λόγω μαγαζί (δεν έχω αγοράσει καν από εκεί κάτι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ' date=' είχα πέσει πριν 2-3 μέρες τυχαία πάνω στο θέμα...

 

Σήμερα έτυχε και έμαθα ποιος φέρνει (κατά δική του δήλωση) τα Hercules στην Ελλάδα.

 

Είναι μια εταιρεία που λέγεται Tele@Sound και έχει καταστήματα στο Γαλάτσι και το Αιγάλεω.

 

Σε ερώτησή μου, μου απάντησε ότι ναι, 'πουλάει και σε κάποιον στα Γιάννενα'.

 

Αυτά προς αποκατάσταση (πιθανώς) της αλήθειας.[/quote']

 

τα δυο αυτα καταστηματα (Αθηνα/Γιαννενα) κανουν κοινη εισαγωγη

 

Ωστόσο για έναν που μένει Αθήνα' date=' το να περάσει από τη Γαλατσίου, να διαλέξει αυτό που θέλει, να το πάρει και να φύγει, είναι μάλλον ευκολότερο από το να μπλέκει με ταχυδρομεία... μέσω Ιωαννίνων. Κάνω κάπου λάθος;[/quote']

 

εκανα link το καταστημα γιατι "παντα" :D τα Γιαννενα θα ειναι πιο κοντα απο την Γερμανια οταν η τιμη και η εξυπηρετηση θα ειναι σωστη

Dual Soliloquy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα link το καταστημα γιατι "παντα" :D τα Γιαννενα θα ειναι πιο κοντα απο την Γερμανια οταν η τιμη και η εξυπηρετηση θα ειναι σωστη

 

Φίλε telewiz το post μου δεν αποτελούσε μομφή για σένα.

 

Το έγραψα επειδή πραγματικά έτυχε να μπω σ'αυτό το μαγαζί για να ρωτήσω κάτι άσχετο και είδα τα Hercules... και μετά θυμήθηκα αυτό το thread.

 

Κάποιος λοιπόν από την Αθήνα, ειδικά αν δεν τα έχει δει τα Hercules (και υπάρχουν αρκετά νέα μοντέλα), θα είναι καλό να ξέρει νομίζω που να πάει και, πιθανότατα, να πάρει και καλύτερες τιμές από έναν μεταπωλητή.

 

Τώρα αν κάποιος έχει ούτως ή άλλως καλή πελατιακή σχέση με κάποιο μαγαζί, είτε στα Γιάννενα, είτε στη Γερμανία είτε στην Ουζουμπούρου είναι αυτό, από εκεί θα προτιμήσει να αγοράσει. Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω. Διαφωνείς; :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα link το καταστημα γιατι "παντα" :D τα Γιαννενα θα ειναι πιο κοντα απο την Γερμανια οταν η τιμη και η εξυπηρετηση θα ειναι σωστη

 

Φίλε telewiz το post μου δεν αποτελούσε μομφή για σένα.

 

Το έγραψα επειδή πραγματικά έτυχε να μπω σ'αυτό το μαγαζί για να ρωτήσω κάτι άσχετο και είδα τα Hercules... και μετά θυμήθηκα αυτό το thread.

 

Κάποιος λοιπόν από την Αθήνα' date=' ειδικά αν δεν τα έχει δει τα Hercules (και υπάρχουν αρκετά νέα μοντέλα), θα είναι καλό να ξέρει νομίζω που να πάει και, πιθανότατα, να πάρει και καλύτερες τιμές από έναν μεταπωλητή.

 

Τώρα αν κάποιος έχει ούτως ή άλλως καλή πελατιακή σχέση με κάποιο μαγαζί, είτε στα Γιάννενα, είτε στη Γερμανία είτε στην Ουζουμπούρου είναι αυτό, από εκεί θα προτιμήσει να αγοράσει. Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω. Διαφωνείς; :wink:[/quote']

 

συμφωνω απολυτα και φυσικα δεν θεωρησα τα λεγομενα σου μομφη

Dual Soliloquy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου