Προς το περιεχόμενο

Hercules σταντς τοιχου...απο που???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για τα hercules gsp40wb...τα φέρνει ο τυπος στο Art Music στην Ακαδημείας αλλά του έχουν τελειώσει και με πάει απο εβδομαδα σε εβδομάδα (εδώ και έναν μήνα)...

 

Μπας και ξέρει κανένας κανένα άλλο μαγαζί στην Αθήνα που να φέρνει τα συγκεκριμένα ??? (οχι παρόμοια, τα συγκεκριμένα...εχουν αγοραστεί και βιδωθεί ήδη 2 και χρειάζομαι άλλα 4)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ...

 

Μπας και ξέρουμε που είναι το μαγαζί, γιατί στο site δεν αναφέρεται τίποτα...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχαχα...

 

Ενδιαφέρον...εγώ μενω ΟΝΤΩΣ στα Κάτω Πατήσια οπότε ειλικρινα δεν με βολευει το εν λόγω μαγαζί...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως το συγκεκριμένο κατάστημα απόστέλει ταχυδρομικώς χώρις επιπλέον χρέωση. Πάρε τηλέφωνο ή στείλε ένα email για να μάθεις σίγουρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν η παραγγελεία είναι πάνω απο 100E στέλνει χώρις χρέωση σε όλη την ελλάδα. Αλλιώς έχει μεταφορικά αλλα δε ξέρω πόσο είναι. επισης ο τύπος είναι πρόθυμος να σου απαντήσει σε κάθε απορία... ενα εμαιλ αρκει

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το λοιπον για να λέμε και τα καλά...τελικά αγόρασα τις βασεις απο το http://www.guitars.gr/ ...

 

Ο ανθρωπος απαντάει ταχύτατα στα mails, απόλυτα συνενοησιμος και καλός επαγγελματίας...οι βασεις αγοραστηκαν με χαμηλότερη τιμή απο οτι απο κατι "ψηλομύτηδες" στην Αθήνα και τα μεταφορικά (για 4 τον αριθμό που παρηγγειλα εγώ) ήταν τριχες κατσαρές...ακόμα και με τα μεταφορικά μου ήρθαν παλι σημαντικά φθηνότερα...και ήρθαν σε μια μερα με κουριερ...

 

Αψογος...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου