Προς το περιεχόμενο

Και ενα κλιπακι λιγο mainstream απο μενα


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν ήταν εγώ να παίξω με το Ρουβά, ..ας με ευνούχιζε (μουσικά πάντα) όσο ήθελε.  :D

Οχι με περεξηγησες,

Δεν με ευνουχισε καθολου ο παραγωγος του Σακη (γιατι παντα απο εκι ειναι τα οποια "προβληματα" και οχι απο τον καλλιτεχνη).

Ηταν αρκετα ανετα μπορω να πω.

Ενταξει, ακομα και εγω να ημουν παραγωγος, δεν θα επαιζα 32 μετρα σολο και δεν θα ειχα την κιθαρα ενα κλικ πανω απο τη φωνη.  ;D

Θελει μια ισορροπια το πραγμα και να ξερεις που απευθυνεσαι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν , αν ήταν εγώ να παίξω με το Ρουβά, να έβγαζα και καμία φώτο μαζί του να τη μοστράρω σε μερικές – μερικές

+1 για φώτο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο αρχηγέ μου. Είσαι όντως μεγάλος κιθαρίστας και ταιριάζεις στις μεγάλες παραγωγές. Έχεις παίξει και σε άλλα του Σάκη; Βάλε και κανα άλλο mainstream... ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο αρχηγέ μου. Είσαι όντως μεγάλος κιθαρίστας και ταιριάζεις στις μεγάλες παραγωγές. Έχεις παίξει και σε άλλα του Σάκη; Βάλε και κανα άλλο mainstream... ;)

Καλα, ευχαριστω για το κοπλιμαν, αλλα απλα ξερω τη δουλεια.

Η συμμετοχη στη δισκογραφια δεν ειναι απολυτη ενδειξη για την αξια καποιου μουσικου.

Ξερω πολλους που εχουν δισκογραφια και ειναι ΓΤΠ

Αντιθετα ακουω εδω μεσα κατι μουσικαρες που παιζουν μονο για παρτυ τους και για τους φιλους τους και ΓΜΝ.

Αντε ψηθητε για κανενα project προς δημοσιευση στο ευρυ κοινο. Κανενα NOIZ CD πχ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, ευχαριστω για το κοπλιμαν, αλλα απλα ξερω τη δουλεια.

Η συμμετοχη στη δισκογραφια δεν ειναι απολυτη ενδειξη για την αξια καποιου μουσικου.

Ξερω πολλους που εχουν δισκογραφια και ειναι ΓΤΠ

Αντιθετα ακουω εδω μεσα κατι μουσικαρες που παιζουν μονο για παρτυ τους και για τους φιλους τους και ΓΜΝ.

 

 

 

 

τελος...............εισαι τεραστιος.τα σεβη μου αν και στο εχω πει και αλλες φορες................

 

 

οσο για τη συμμετοχη.....εγω με αυτα δεν εχω κομπλεξ..........μπορεις? το κανεις ...δεν μπορεις? καθεσαι σπιτι σου........και κραζεις αυτους που μπορουνε..........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου