Προς το περιεχόμενο

Και ενα κλιπακι λιγο mainstream απο μενα


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήσουν session σ' αυτό? Τι ακριβώς να σχολιάσουμε? :)

Οι session μουσικοί παίζουν και σε ............. Αυτό δεν έχει να κάνει με τη κιθαριστική δεινότητα του Σπύρου που είναι αδιαμφισβήτητη.

Αν είχε παίξει στο "Όλα γύρω σου γυρίζουν" τουλάχιστον θα είχε στα credits του ένα κομμάτι με έξυπνο και όχι πλαδαρό στίχο.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ ξέρω ότι οι απανταχού Stars (εγχώριοι και διαγαλαξιακοί) , ως session μουσικούς παίρνουν απλά τους καλλίτερους. Αν κατάλαβα καλά, εφόσον ο delta66 είναι session σε αυτό το track του Σάκη Ρουβά, τότε μόνο εντυπωσιασμένος δηλώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γώ φυσικά εντυπωσιασμένος είμαι απλώς δεν κατάλαβα αν μιλάμε για κιθαριστική συμμετοχή που είναι και το πιο πιθανό ή κάτι άλλο που δεν κατανόησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και γώ φυσικά εντυπωσιασμένος είμαι απλώς δεν κατάλαβα αν μιλάμε για κιθαριστική συμμετοχή που είναι και το πιο πιθανό ή κάτι άλλο που δεν κατανόησα.

 

Haryy , και εγώ δεν κατάλαβα ακριβώς τι παίζει, και φυσικά το Post μου δεν ήταν απάντηση στο δικό σου. Εις αναμονή εξηγήσεων….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε, ειχα καιρο να μπω στο φορυμ, δεν ειχα και τιποτα δικο μας να παρουσιασω και εβαλα απο τη δισκογραφια μου κατι, για να εχουμε να λεμε  :)

 

Βαρατε ρεεεεεεεε γιατι θα βαλω χειροτερα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενταξει, αλλα τυχαινουν και περιπτωσεις απολυτου ευνουχισμου στα session.

Προσπαθω να κραταω ενα επιπεδο και να δινω και το προσωπικο μου στοιχειο.

Αν και εχω υποκυψει μια φορα αλλα για σοβαρο λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι ενταξει, αλλα τυχαινουν και περιπτωσεις απολυτου ευνουχισμου στα session.

Προσπαθω να κραταω ενα επιπεδο και να δινω και το προσωπικο μου στοιχειο.

Αν και εχω υποκυψει μια φορα αλλα για σοβαρο λογο.

 

Επανέρχομαι. Λοιπόν , αν ήταν εγώ να παίξω με το Ρουβά, να έβγαζα και καμία φώτο μαζί του να τη μοστράρω σε μερικές – μερικές…..ας με ευνούχιζε (μουσικά πάντα) όσο ήθελε.  :D

Impressed once more!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου