Προς το περιεχόμενο

ορθογραφία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το σάιτ πάσχει ορθογραφικά σε βαθμό κακουργήματος

 

 

Kλεισε μας μεσα αστυνομε και βασανισε μας μεχρι να το ευχαριστηθεις.....

 

haha4.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να καλαίσουμε τον Λάσκο (απο τον Μυλωναρά) να μας κά- κα - κα - κανει μάθημα ωρθογραφείας.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK ρε παιδιά μην τον πάρουμε και από τα μούτρα το παιδί.Δεν κάνει και κύρηγμα,απλά μια παρατήρηση έκανε.

 

Πάντος,ώντοσ ήμασται απώ τα πειο αιυανάγνοστα φώρουμ του αιλινοικού οίνταιρνετ

 

Μμμμ.... ζείλοια!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ... είστε κομπλεξικοί ή εμένα μου φαίνεται;

δεν εννοούσα τους χρήστες αλλά το ίδιο το σάιτ του οποίου κάποιες λέξεις κατά την εγγραφή ήταν κακουργηματικά λανθασμένες.

Και ναι είναι όμορφο αν όχι απαραίτητο να ξέρει κανείς ορθογραφία χωρίς να κατακρίνουμε κάποιον που δεν κατάφερε να μάθει. Δημιουργεί προβλήματα κατά την γραπτή επικοινωνία η απουσία ορθογραφίας.

 

Και ορθογραφία δεν διδάσκουν οι μπατσοι, οι δάσκαλοι, πέρα απο εξυπνάδες κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατει αλλω σηγουρα

:lol:

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll

 

 

ανται τορα παραι τα κουβαδακεια σου και ανται να πεξις σε αλι παραλεια...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄:) καλά.. ας είναι αστείρευτο το χιούμορ, με αυτά κι μ αυτά γίναν και οι κάγκουρες μουσικοί στο τέλος. Κατί καλύτερο από βρισιές δεν νομίζω πως μπορείς να διατυπώσεις, δεν τίθεται... συνέχισε μόνος σου τις καγκουριές.

 

η ορθογραφία και ο χαρακτήρας των χρηστών δεν με αφορά, για το σάιτ είπα αλλά όταν η καγκουριά βασιλεύει καλυτερα να την αφήνουμε να εκτονωθεί. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ... είστε κομπλεξικοί ή εμένα μου φαίνεται;

:? ...φρενάκι, συμπλέκτης και κατέβασε σε δευτέρα, γιατί θα σε πετάξει έξω η στροφή... :wink:

...Χαλάρωσε λίγο, άσε τους 'τύπους' στην άκρη και θα δεις πόσο ωραία είναι η παρέα εδω μέσα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειμαστε κομπλεξικοι , με αυτους που νομιζουν οτι πρεπει να μυριζουμε τα νυχια μας για το τι εννοει . προτιμοτερα τα προβληματα ορθογραφιας παντως απο τα προβληματα εκφρασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ... είστε κομπλεξικοί ή εμένα μου φαίνεται;

:? ...φρενάκι' date=' συμπλέκτης και κατέβασε σε δευτέρα, γιατί θα σε πετάξει έξω η στροφή... :wink:

...Χαλάρωσε λίγο, άσε τους 'τύπους' στην άκρη και θα δεις πόσο ωραία είναι η παρέα εδω μέσα. :wink:[/quote']

 

σοβαρά σε αυτοκίνητο είμαι; το πήγαινε να παίξεις είναι ευπρόσδεκτο; άσε ρε μαγάλε.

 

Ναι όντως η έκφραση είναι σημαντικότερο πρόβλημα απο την ορθογραφία έχεις δίκιο, ο καθένας εκφράζεται, το ζήτημα ειναι ποιος καταλαβαίνει ποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά σε αυτοκίνητο είμαι; το πήγαινε να παίξεις είναι ευπρόσδεκτο; άσε ρε μαγάλε.

...αν οδηγάς θα πρέπει να ξερεις ότι θα πρέπει να σέβεσαι το "δρόμο" επάνω στον οποίο είσαι, τις "καιρικές συνθήκες" και τους άλλους που βρίσκονται γύρω σου...

 

:wink:

 

...η έλλειψη δυνατότητας αντίληψης και χιούμορ να δεις πόσο μεγάλο πρόβλημα είναι... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου