Προς το περιεχόμενο

ορθογραφία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

στην περιπτωση αυτη ολοι δεν καταλαβαν εσενα. και συμφωνα με την δικη σου λογικη αυτο σημαινει οτι ολοι ειναι κομπλεξικοι , και οχι οτι εσυ δε τα ειπες καλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

είμαι ηλίθιος τι να κάνω, το χιούμορ έχει επίπεδα τα οποία αντιστοιχουν α. στη διάθεσή μας προς τον άλλον και β. στην προσωπικότητα.

 

Κουβαδάκια δεν έχω ούτε προσέβαλα κάποιον. ¨Ολα ωραία παιδιά αλλά το σάιτ έχει ορθογραφικά λάθη σε βαθμό κακουργήματος έγραψα. Από κει άρχισαν όλα τα όμορφα λες και έθιξα κανέναν. Αλλά είπαμε, η καγκουριά και η μετριότητα έχει κατακλύσει την κοινωνία μας, όχι πως οι άνθρωποι είνια βλάκες, όλοι είμαστε έξυπνοι και γενιόμαστε εφυείς αλλά το πρόβλημα είναι κοινωνικό. Τεσπα δεν εθιξα κανέναν προσωπικα τώρα αν θίγεται κάποιος από τα γραπτά που ας παραμείνει σε αυτά και να μην κριτηκάρει προσωπικότητες . Κοίτα τώρα τι λέμε για μια αηδία, για μια παρατήρηση που έκανα.

 

Ας είναι,τα λέμε πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην περιπτωση αυτη ολοι δεν καταλαβαν εσενα. και συμφωνα με την δικη σου λογικη αυτο σημαινει οτι ολοι ειναι κομπλεξικοι ' date=' και οχι οτι εσυ δε τα ειπες καλα....[/quote']

 

δεν είπα τίποτα για κάποιον προσωπικά, συνεπώς οι επιθέσεις δηλώνουν κομπλεξισμό. Αν ήμουν εδώ καιρό και κάποιος έλεγε ότι το σάιτ έχει κάτι δεν θα τον ειρωνευόμουν ως αδάμαστος όχλος που του λες ότι δεν υπαρχει θεός! Θα του μίλαγα ανθρώπινα. Εδώ είναι ο κομπλεξισμός όχι στη διαφωνία ή στην έκφραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
χμ... είστε κομπλεξικοί ή εμένα μου φαίνεται;

δεν εννοούσα τους χρήστες αλλά το ίδιο το σάιτ του οποίου κάποιες λέξεις κατά την εγγραφή ήταν κακουργηματικά λανθασμένες.

Φίλε band welcome.

Αν έχεις κάτι συγκεκριμμένο που βγάζει μάτι και χρειάζεται διόρθωση, ευχαρίστως θα... διορθωθούμε. Ουδείς αλάνθαστος. :wink:

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... Αν ήμουν εδώ καιρό και κάποιος έλεγε ότι το σάιτ έχει κάτι δεν θα τον ειρωνευόμουν ως αδάμαστος όχλος που του λες ότι δεν υπαρχει θεός! ...

 

Δυστυχώς παρατηρείται και αυτό κατά καιρούς στο noiz, παρόλα αυτά παραμένει εξαιρετικά ενδιαφέρον forum!

Ουδείς άσφαλτος. :wink:

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα ωραία παιδιά αλλά το σάιτ πάσχει ορθογραφικά σε βαθμό κακουργήματος

 

Το θεωρώ λιγο ακομψο με το καλημερα σας, να ριχνεις ασχετο θεμα περι ορθογραφίας του site. Θα μπορουσες, με ενα απλο ΠΜ, να πεις τις υποδειξεις σου στους διαχειριστες για να τα διορθώσουν :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας παραμείνει σε αυτά και να μην κριτηκάρει προσωπικότητες

 

Πριν σχολιασεις τους άλλους καλό θα ήταν να κοίταζες πρωτα τις δικες σου ορθογραφικες ικανότητες Μπαμπινιωτη της πενταρας :!:

 

κριτΙκαρω ειναι οχι κριτΗκαρω...

 

 

:lol:

 

Αν εισαι καλο παιδι θα σου παρω και κουλούρα-παπάκι για να συνοδευσεις το παιχνιδι σου με τα κουβαδακια στην παραλία (& απο αυτα θα σου πάρω αφου δεν εχεις,κριμα ειναι παιδακι πραμα.. :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία...

 

άλλο ένα καινουργιο μέλος που επειδή τόλμησε να ασκήσει κριτική' date='το κυνηγάμε κακήν-κακώς... :([/quote']

 

Ε όχι και τόλμισε να ασκήσει κρΟΙτΕΙκι, αυτός μπήκε μέσα πυροβολόντας argue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου