Προς το περιεχόμενο

vox vt 50 watt line out?


kostasbono

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mπραβο ρε παιδια! :)

Στην επομενη προβα θα τεσταρω τις ιδεες σου petersp,τυχαινει και εχω πεταλακι line selector της behringer βεβαια, αλλα για δοκιμη μια χαρα θα ειναι.

να δω κι αν εχει Line out το μονιτορ...

Τα εχω στημενα στο στουντιο το οποιο ειναι λιγο μακρια,γι'αυτο πρεπει να περιμενω

το ΣΚ :-\

Σας ευχαριστω ολους ;),και θα σας ενημερωσω για το αποτελεσμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά από ότι κατάλαβα θες να ακούς τον ήχο του ενισχυτή σου και απο το μόνιτορ , σωστα?

Ε τότε τι κάθεσαι και ψάχνεις με AB box , Line selector , behringer κτλ. Για να πάρεις έξοδο με τον ήχο του ενισχυτή σου και με το μεγάφωνο του να δουλεύει η λύση είναι αυτή που σου είπε πιο πρίν ο Mitiliray και εγώ.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο... ;)

το behringer δεν δουλεψε,το μονιτορ δεν εχει line out,οποτε η εξοδος των ακουστικων

θα ειναι η λυση,αν και φοβαμαι να τον ανοιξω για να βρω το ελασμα που κοβει τον ηχο

απο το ηχειο :-[...παιρνω δυναμεις και θα το επιχειρησω το αλλο ΣΚ..

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις εμπειρια δωστο να στο κανει καποιος που να γνωριζει σχετικα. Εγω προσωπικα δεν θα τον πειραζα - μπορει καποτε να θες να παιξεις με ακουστικα χωρις να ενοχλεις τους γυρω σου. Βρες κανα Line Selector της Boss απο γνωστο ή δωστο σε ηλεκτρονικο να σου κανει την μοντα αλλα με διακοπτη για να εχεις και την επιλογη αν θα κλεινει ή οχι το ηχειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις εμπειρια δωστο να στο κανει καποιος που να γνωριζει σχετικα. Εγω προσωπικα δεν θα τον πειραζα - μπορει καποτε να θες να παιξεις με ακουστικα χωρις να ενοχλεις τους γυρω σου. Βρες κανα Line Selector της Boss απο γνωστο ή δωστο σε ηλεκτρονικο να σου κανει την μοντα αλλα με διακοπτη για να εχεις και την επιλογη αν θα κλεινει ή οχι το ηχειο.

 

Πες μου τι θα καταφέρει με το Boss Line Selector? Πραγματικά έχω απορία

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να εχεις και την επιλογη αν θα κλεινει ή οχι το ηχειο.

καλή λύση Και πολύ εύκολη 

τφοβαμαι να τον ανοιξω για να βρω το ελασμα που κοβει τον ηχο

απο το ηχειο :

  δεν χρειάζεται να ψάξεις πολύ...το ίδιο το βύσμα των ακουστικών είναι αυτό που πρέπει να πειράξεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου τι θα καταφέρει με το Boss Line Selector? Πραγματικά έχω απορία

 

Το Line Selector εχει ενα mode (A+B) που ουσιαστικα μιξαρει το input σε δυο εξοδους Α + Β. Τι δεν καταλαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Line Selector εχει ενα mode (A+B) που ουσιαστικα μιξαρει το input σε δυο εξοδους Α + Β. Τι δεν καταλαβες?

 

Ωραία και τι θα καταφέρει με αυτο? ΤΙ?????

Το παλικάρι θέλει τον ήχο του ενισχυτή (ΤΟΥ ΕΝΙΣΧΥΤΗ , ΟΧΙ ΤΗΣ ΚΙΘΑΡΑΣ ) ... να ακούγετε από το ηχείο του και να τον στέλνει και στο μόνιτορ ταυτόχρονα . Πες μου πως θα το κάνει αυτο με το LS2 Πως? Θελω συνδεσμολογία.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου