Προς το περιεχόμενο

Ένα πολυπλοκο Video clip


publius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκεκριμένο κλίπ πήρε 7 μήνες μέχρι να φτιαχτεί χωρίς τα τεράστια budget που τυχαίνει μερικοί παραγωγοί/συγκροτήματα να ξοδεύουν. Εγώ προσωπικά το έχω ήδη δεί 4 φορές αλλά καμία δεν κατάφερα να δώσω προσοχή στο τραγούδι.

 

Απολαύστε το!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Oi Ok Go είναι γέννημα θρέμα του youtube/myspace κλπ... Το πρώτο (νομίζω) βίντεο που κάνανε είναι το παρακάτω:

 

 

ΈΧουν κάνει καταπληκτικά βίντεο κατά καιρούς, πάντα πολύ έξυπνα και με Low budget!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ εμπνευσμένο!!!

Clue του πρώτου video που παρατίθεται στο post..

Το σημείο που βγαίνει η TV και την σπάει μια βαριοπούλα... Η TV παίζει το προηγούμενο clip με τους διαδρόμους γυμναστικής  :D

Ωραίοι οι τύποι! και εννοείται ότι δεν βασίζονται 100% στη μουσική τους  :P

OMEGA MONOLITH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικοί!!

 

Δεν έχω ιδέα για τι budget μιλάμε, πάντως το πρώτο βίντεο το έχουν φτιάξει σε συνεργασία με μια ομάδα μηχανικών και αμφιβάλλω ότι ήταν κ πάμφτηνο. Πάντως μπράβο τους για την ευρηματικότητα πάντα μου άρεσαν αυτές οι εγκαταστάσεις...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο πρωτο Βιντεο το μονο σιγουρο ειναι οτι το μεγαλυτερο ποσοστο που θα το δει δεν θα προσεξει το τραγουδι  :P

 

Αυτό το έχω παρατηρήσει σε αρκετά καινούργια video clip

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό είναι το πρώτο video-clip που κάνανε, το οποίο έγινε τεράστιο hit στην Αμερική. Όλοι ανεβάζανε βίντεο που αναπαρήγαγαν την χορογραφία βήμα προς βήμα and things got viral...

 

Αυτό με τους διαδρόμους το βγάλανε δεύτερο στην προσπάθεια τους να ξεπεράσουν το πρώτο...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου