Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση σοβαρου luthier στην Αθηνα...


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ,

 

ψαχνω εναν καλο luthier  , στην αθηνα. Μεχρι τωρα πηγαινω τις κιθαρες μου στον Πανο Οικονομακη ομως η κατασταση ειναι τραγικη. Για μια αλλαγη μαγνητων περιμενω 6 μηνες. Θελω λοιπον καποιον που να αναλαμβανει παντως τυπου εργασιες σχετικα με την κιθαρα , και να ειναι  καλος , προσεκτικος , και να σεβεται τα οργανα που του δινεις για φτιαξιμο...

Δεν με ενδιαφερει να πηγαινω σε απλους μαγαζατωρες που απλως αναλαμβανουν να σου αλλαζουν χορδες και το λενε σερβις. Θελω καποιον σοβαρο τεχνιτη..

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ψαχνω εναν καλο luthier  , στην αθηνα. Μεχρι τωρα πηγαινω τις κιθαρες μου στον Πανο Οικονομακη ομως η κατασταση ειναι τραγικη. Για μια αλλαγη μαγνητων περιμενω 6 μηνες.

και εγώ τον Κουρμπή θα σου προτείνω φίλε.  ;)

Μήπως έχετε μπερδέψει την έννοια luthier? O Κουρπής δεν ήταν ποτέ luthier...και για να αλλάξεις μαγνήτες...πάλι δεν χρειάζεσαι luthier :o

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχετε μπερδέψει την έννοια luthier? O Κουρπής δεν ήταν ποτέ luthier...και για να αλλάξεις μαγνήτες...πάλι δεν χρειάζεσαι luthier :o

 

σε αυτό έχεις δίκιο. λογικά κάποιον τεχνικό θέλει ο φίλος.

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχετε μπερδέψει την έννοια luthier? O Κουρπής δεν ήταν ποτέ luthier...και για να αλλάξεις μαγνήτες...πάλι δεν χρειάζεσαι luthier :o

 

Eγω χρειαζομαι luthier... να αναλαμβανει κι αλλες εργασιες εκτος του σερβις... fret dress , αλλαγη τρεμολου , σπασιματα , ζημιες ,πατεντες κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω χρειαζομαι luthier... να αναλαμβανει κι αλλες εργασιες εκτος του σερβις... fret dress , αλλαγη τρεμολου , σπασιματα , ζημιες ,πατεντες κτλ...

 

χμ.. για Αθήνα δυστηχώς δεν ξέρω. Ο Ντούκας είναι πολύ καλός αλλά είναι στα Γι'αννενα

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω χρειαζομαι luthier... να αναλαμβανει κι αλλες εργασιες εκτος του σερβις... fret dress , αλλαγη τρεμολου , σπασιματα , ζημιες ,πατεντες κτλ...

Οι "δικοί" μας ΑΒ και Yann είναι τέτοιοι...στείλε τους ένα pm.

Tα περισσότερα "περίεργα" όργανα που έχω φτιάξει, έχουν περάσει από τον Yann.

Τώρα κάποιες άλλες ζημιές και πατέντες, αναλαμβάνει και ο Κακανιάρης.

www.jokerguitars.gr

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι "δικοί" μας ΑΒ και Yann είναι τέτοιοι...στείλε τους ένα pm.

Tα περισσότερα "περίεργα" όργανα που έχω φτιάξει, έχουν περάσει από τον Yann.

Τώρα κάποιες άλλες ζημιές και πατέντες, αναλαμβάνει και ο Κακανιάρης.

www.jokerguitars.gr

 

ευχαριστω πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και ο νικος ταλιαδουρος ειναι καλος μαστορας (φτιαχνει και δικες του κιθαρες ηλεκτρικες/ακουστικες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου