Προς το περιεχόμενο

Αισθηματικά & μπάντα πάνε μαζί?


Minoru

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 τι γίνεται

άμα έρθει ενα νέο μέλος ( ας υποθέσουμε θηλυκό μέλος σε μια μπάντα

που πλειοψηφούν οι αρρένες) και νιώθεις πολυ όμορφα για αυτο? Τι κάνεις

στην προκειμένη περίπτωση?

 

Προσπαθώ να επικρατήσω ανάμεσα στα υπολοιπά αρσενικά με κάθε τρόπο. Πρέπει να δείχνεις ψηλότερος, δυνατότερος, ομοφότερος,εύστροφος και προσαρμοστικός σε νέα περιβάλλοντα. Γι' αυτό φοράω αποκλειστικά πουκάμισα που έχουν κάθετες ρίγες στον κορμό και οριζόντιες στα μανίκια. Με αυτό τον τρόπο φαίνομαι ψηλότερος, ενω τα χέρια μου παχαίνουν, οπότε δείχνω μυώδης (ως συνήθως). Σε άλλες περιπτώσεις έχει χρειαστεί να τραγουδήσω δυνατότερα και πιο μελωδικά από τους υπολοίπους ενώ σπανιότερα τυχαίνει να απαιτείται η προβολή της πολύχρωμης ουράς μου.

 

hxxp://www.youtube.com/watch?v=QaH0Q42lbGw

 

Αλλά γενικά, εξαρτάται από το τι μουσική παίζετε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μετά την παρέμβαση του blue, το ξανασκέφτηκα. Άσ'τηνε. Μέχρι και μουστάκι θα σε βάλει να ξυρίσεις  ;D

 

Οι θαλασσιές οι χάντρες - Το μουστάκι του Φώτη

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος!!!!!!!!!!!!!!Μακρια!!!!!!!!!!!!Μακρια!!!!!!!!!!!Μην το κανεις!!!!!!!!!!

 

 

Αν τελικα ομως το κανεις...ΠΡΟΣΕΞΕ!!!ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ!!!ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΦΑΛΤΣΑΡΕΙ Η ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ...ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΤΙΛΙΑ

 

Τελος προς ολους τους ανθρωπους στον πλανητη γη προτεινω να μην μπλεξουν ποτε με τραγουδιαρα...Εχω κανει αυτο το σπορ  και εχω καταντησει ετσι οπως εχω καταντησει...ΜΑΚΡΙΑ!!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι ,μια και δεν εισακούστηκα  ;D

Κάνε ότι λέει η καρδιά σου ,ακόμα κι αν διαλυθεί το γκρουπ ,ακόμα κι αν τα φτιάξεις και τη χωρίσεις ,σε χωρίσει κλπ.........................η εμπειρία του πόνου προσφέρει πάντα τη καλύτερη έμπνευση  ;D

Οπότε,στο επόμενο γκρουπ θα έχεις να προσφέρεις κάποιο ή κάποια υπέροχα πονεμένα ερωτικά τραγούδια . Επομένως έχεις ιερό σκοπό και επιβάλεται να προχωρήσεις  8) ...............ελπίζω να μη την παντρευτείς ,θα χάσεις σε έμπνευση -λόγω απώλειας εμπειρίας πόνου ,εξάλλου και τα τραγούδια των ερωτευμένων στα μέλια είναι συνήθως κάτι μελωμένες σούπες ,αλλά το βασικότερο ,θα κάνεις τη μ@λ@κία κάποια στιγμή και θα της δείξεις το πόστ και θα βρούμε το μπελά μας όλοι μαζί  ;D

 

ΥΓ στου κουφού τη πόρτα ,όσο θέλεις βρόντα  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτος ξερει...ξερεις με ποσες τραγουδιαρες εχει μπλεξει...Δες και την θετικη πλευρα...Θα μπορεις να φορας γουνα αφοβα...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να επικρατήσω ανάμεσα στα υπολοιπά αρσενικά με κάθε τρόπο. Πρέπει να δείχνεις ψηλότερος, δυνατότερος, ομόφότερος,εύστροφος και προσαρμοστικός σε νέα περιβάλλοντα. Γι' αυτό φοράω αποκλειστικά πουκάμισα που έχουν κάθετες ρίγες στον κορμό και οριζόντιες στα μανίκια. Με αυτό τον τρόπο φαίνομαι ψηλότερος, ενω τα χέρια μου παχαίνουν, οπότε δείχνω μυώδης (ως συνήθως). Σε άλλες περιπτώσεις έχει χρειαστεί να τραγουδήσω δυνατότερα και πιο μελωδικά από τους υπολοίπους ενώ σπανιότερα τυχαίνει να απαιτείται η προβολή της πολύχρωμης ουράς μου.

 

hxxp://www.youtube.com/watch?v=QaH0Q42lbGw

 

Αλλά γενικά, εξαρτάται από το τι μουσική παίζετε.

 

 

Kυρίως πρέπει να έχει καλή φυσική κατάσταση, να είναι πιο χαρούμενος, πιο παραγωγικός, να μην πίνει πολύ, να ασκείται τακτικά στο γυμναστήριο (τρεις μέρες ανά εβδομάδα), να τα πηγαίνει πιο καλά με τους συναδέλφους του στη δουλειά, να είναι χαλαρός, να τρώει καλά (όχι πια γεύματα φούρνου μικροκυμάτων και κορεσμένα λίπη), να είναι ένας υπομονετικός καλύτερος οδηγός, με ένα πιο ασφαλές αμάξι (με το μωρό να χαμογελά στην πίσω θέση), να κοιμάται καλά (χωρίς άσχημα όνειρα), χωρίς παράνοια, προσεκτικός απέναντι σε όλα τα ζώα (ποτέ πια να μην πνίγει τις αράχνες στα σιφόνια των νεροχυτών), να κρατά επαφή με παλιούς φίλους (απολαμβάνοντας κανένα ποτό πού και πού), να ελέγχει συχνά την πίστωσή του στην (ηθική) τράπεζα (τρύπα στον τοίχο), να κάνει χάρες για να του κάνουν και χάρες, να είναι τρυφερός αλλά όχι ερωτευμένος, να τηρεί τις φιλανθρωπικές εκκρεμότητές του, τις Κυριακές να πηγαίνει στο σουπερμάρκετ στον περιφερειακό (χωρίς να σκοτώνει σκώρους ή να χύνει βραστό νερό πάνω στα μυρμήγκια), να πηγαίνει το αμάξι για πλύσιμο (επίσης τις Κυριακές), χωρίς να φοβάται πια το σκοτάδι ή τις σκιες του μεσημεριού, ή τίποτα τόσο γελοιωδώς εφηβικό και απεγνωσμένο, τίποτα τόσο παιδαριώδες, έχοντας καλύτερο βήμα προόδου, πιο αργό και πιο υπολογισμένο, χωρίς ελπίδα διαφυγής, πλέον αυτοαπασχολούμενος, ευαισθητοποιημένος (αλλά ανίσχυρος), ένα ισχυρό και πληροφορημένο τμήμα της κοινωνίας (με πραγματισμό και όχι ιδεαλισμό), χωρίς να κλαίει δημόσια, με μικρότερη πιθανότητα ασθένειας, με λάστιχα που έχουν καλή πρόσφυση σε υγρά (καρέ του μωρού με ζώνη ασφαλείας στην πίσω θέση), με καλή μνήμη, να εξακολουθεί να κλαίει σε μια καλή ταινία, να φιλά ακόμη με σάλιο, όχι πια άδειος και φρενήρης, σαν γάτα δεμένη σε μια βέργα που πετιέται σε παγωμένα χειμωνιάτικα σκ@τά (με την ιδιότητα να γελά με την αδυναμία), ήρεμος, με καλή φυσική κατάσταση, πιο υγιής και παραγωγικός, ένα γουρούνι με αντιβιοτικά σε ένα κλουβί.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειναι προφανες οτι εχουν γινει καποια σαρκαστικα σχολια για το θεμα,

να πω οτι αν το παιδι ειναι σε τετοια απογνωση που εφτασε στο σημειο να

ποσταρει κατι τετοιο στο φορουμ,μονο για δουλεμα δεν ειναι ρε σεις.Οποτε καλο

θα ηταν να μην συνεχιστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μωρέ δεν υπάρχει κίνδυνος. Αν μη τι άλλο ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε. Εδώ δε ξέρουμε καν αν γουστάρει η κοπέλα...

Αν πάντως όλα πάνε στραβά μπορούν τα παιδιά να διασκευάσουν αυτό

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί στο νόιζ, αλλά τι γίνεται

άμα έρθει ενα νέο μέλος ( ας υποθέσουμε θηλυκό μέλος σε μια μπάντα

που πλειοψηφούν οι αρρένες) και νιώθεις πολυ όμορφα για αυτο? Τι κάνεις

στην προκειμένη περίπτωση? Προσπαθείς να κρατήσεις τις ισορροπίες καθώς

μπορεί μεν να μη νιώθουν το ίδιο με σένα, αλλα όσο να ναι σίγουρα θα τους

έχει γυαλίσει απο λίγο εως πολύ ή ακούς το κάλεσμα της καρδιάς και παραδίνεσαι σε αυτο?

Πρέπει να είσαι ύπουλος και μεθοδικός. Όποτε μπορείς, να ξεμοναχιάζεις το θηλυκό μέλος και ανάμεσα στα διάφορα περί ανέμων και υδάτων που θα λέτε να πετάς διάφορες κακίες για τους υπόλοιπους ("ο Σταύρος παίζει λες και του πατάει κάποιος το πόδι", "τον Τάκη τον ξέρω από τότε που ήμασταν 20 και δεν είχε πάει ακόμα με γυναίκα" και τέτοια). Αν δεν το κάνεις εσύ, μπορεί να στο κάνουν οι άλλοι.

 

Όταν βρίσκεστε όλοι μαζί, ισχύουν αυτά που λέει ο blue. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είσαι ύπουλος και μεθοδικός. Όποτε μπορείς, να ξεμοναχιάζεις το θηλυκό μέλος και ανάμεσα στα διάφορα περί ανέμων και υδάτων που θα λέτε να πετάς διάφορες κακίες για τους υπόλοιπους ("ο Σταύρος παίζει λες και του πατάει κάποιος το πόδι", "τον Τάκη τον ξέρω από τότε που ήμασταν 20 και δεν είχε πάει ακόμα με γυναίκα" και τέτοια). Αν δεν το κάνεις εσύ, μπορεί να στο κάνουν οι άλλοι.

Πέραν της πλάκας μου έχει συμβεί αυτό κ ήταν πάρα πολύ άσχημο. Χαλάστηκα πάρα πολύ με το συγκεκριμένο άτομο. Και η πλάκα είναι ότι οι κακίες που αναφέρεις μες την πλάκα εσύ, ήταν ακριβώς οι κακίες που μου έλεγε αυτός σοβαρότατα...!!

 

Η μέθοδος μπλου πάντως είναι εγγυημένη  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου