Προς το περιεχόμενο

handmade κρουστα με εξαιρετικο αποτελεσμα........


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν θες να μαθεις ποσο κοστιζει το ενα...και τι πρεπει να κανεις για να αποκτησεις ενα.

Προσφατα ειχα βρει στο ebay ενα μεταχειρισμενο που το εδινε 4000 ευρω.

Καινουργιο εχει γυρω στα 1800 ευρω..2-3 αναμονη μεχρι να στο φτιαξει..΄Λιστα αναμονης ..και συνεντευξη ...γιατι το θελεις.!!!

Ο τυπος αν δεν του αρεσει η φατσα σου  η δεν το ικανοποιησουν τα λεγομενα σου..μπορει να μην στο δωσει καν.

Το εψαξα και εγω πριν κανα εξαμηνο.

Υπεροχο οργανο πραγματικα που το αποκτας μονο με ειδικη παραγγελια. Καπου στην Ελβετια η Βελγιο νομιζω ειναι αυτος που τα φτιαχνει.

Αυτος ο τυπος ειναι ο καλυτερος που βρηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι  ακριβως η ιδια φιλοσοφια με το steeldrum αλλα ειναι αναποδο και εχει προσθεσει και το wok  ;D απο κατω με μια τρυπα στη μεση για ηχειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και οικονομικές version.

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=Rockcreek+steel&_sacat=0&_odkw=Rockcreek&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

 

Έχω παραγγείλει για έναν φίλο.

Άμα ενδιαφέρει θα εκφέρει άποψη όταν τα πάρει (και άμα θέλει βέβαια).

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόνο σε εμένα κάνει εντύπωση το οτι το παίζουν αραχτοί μαλλιάδες στο δρόμο

βγάζοντας χαρτζηλίκι? Δεν είναι ασύμβατη εικόνα λαμβάνοντας υπόψιν την τιμή του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κλασσικη εναλλακτικη αυτα που εβαλε ο audio, που ειναι ομως πιο κοντα στο hapi drum.

 

Η φιλοσοφια/τεχνοτροπια του Hang ειναι λιγο διαφορετικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόνο σε εμένα κάνει εντύπωση το οτι το παίζουν αραχτοί μαλλιάδες στο δρόμο

βγάζοντας χαρτζηλίκι? Δεν είναι ασύμβατη εικόνα λαμβάνοντας υπόψιν την τιμή του?

Εμένα δεν μου φαίνεται κ τόσο σημαντικό. Πάρα πολύς κόσμος παίζει στο δρόμο κατ επιλογήν, και πολύ συχνά κόσμος ο οποίος ασχολείται επαγγελματικά με τη μουσική κ έχει διάφορους άλλους πόρους.

Η εμφάνιση αν μη τι άλλο έχει πάψει πάρα πολλά χρόνια να αποτελεί ένδειξη για οτιδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμφάνιση αν μη τι άλλο έχει πάψει πάρα πολλά χρόνια να αποτελεί ένδειξη για οτιδήποτε.

Αre you sure about that my dear?

::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου