Προς το περιεχόμενο

Νίκος Αποστολίδης - ΔΕΙΤΕ ΤΟ!


JOHNNYwXw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα την ατυχία να το δω όταν βγήκε στον αέρα. Είμαι τόσο αντίθετος με το όλο concept και την εικόνα η οποία παρουσιάζεται που θα χρειαζόμουν ένα 24ωρο να γράφω.

 

Μπράβο στο παιδί που με μια σοβαρότατη αναπηρία διέπρεψε στο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ του επάγγελμα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα την ατυχία να το δω όταν βγήκε στον αέρα. Είμαι τόσο αντίθετος με το όλο concept και την εικόνα η οποία παρουσιάζεται που θα χρειαζόμουν ένα 24ωρο να γράφω.

 

Μπράβο στο παιδί που με μια σοβαρότατη αναπηρία διέπρεψε στο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ του επάγγελμα.

 

+10000

 

Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας JOHNNYwXw. Αν κι εγω ειμαι αντιθετος με αυτα τα "σοου" που μας βομβαρδιζουν με βλακεια και κονσερβοποιημενα κακα προτυπα, υπαρχουν ελαχιστες εξαιρεσεις ωστε ο κοσμος να βλεπει τη δυναμη της θελησης και καποια σωστα προτυπα. Μονο αυτος ο ανθρωπος αξιζει και οχι το ολο μελο σκηνικο που στηθηκε για τηλεοπτικους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αποφασισει να μην συμμετεχω σε θεματα αισθητικης η πολιτικης στο φορουμ, παρολα αυτα το βιντεο και οσα ''φερνει'' μαζι του ειναι πραγματικα εμετικο.

 

οντως μπραβο σε οποιον ανθρωπο εχει την ατυχια της αναπηριας και καταφερνει να επιβιωσει, κερδιζει τον σεβασμο μου αλλα και την κατανοηση μου για την αναγκη του να βγει να τραγουδησει μπροστα στην καμερα.

 

αλλα το να βλεπουμε τρεις χλεχλεδες που ουτε καν ξερω ποιοι ειναι να κανουν πως τους παιρνουν τα ζουμια μπροστα στις καμερες ενω την ιδια στιγμη παιζει κονσερβα μουσικη απο τιρσεν μεχρι ''τζινγκλς'' φτιαγμενα ειδικα για αυτο το σκοπο ειναι τοσο φτηνο και γελοιο που με κανει να θελω να βαλω τις φωνες σε καποιον.

 

το να το ποσταρει δε καποιος σαν ''υπεροχο'' ειναι ακομα χειροτερο.

πραγματικα δεν υπαρχουν σχολια.

 

ας μην ξεχναμε δε, πως στις πραγματικα ανθρωπινες και ειλικρινεις στιγμες της ζωης μας, δεν χωρανε καμερες.

τελος επειδη εχω νταραβεριστει με τηλεοπτικα σοου, σας ενημερωνω πως υπαρχουν παρα πολλες πιθανοτητες το βιντεακι να γυριστηκε πεντε-δεκα φορες μεχρι να πιασουν το σωστο φιλινγκ.

 

φιλικα.

Λούμπεν Τρολλεταριάτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10000

 

Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας JOHNNYwXw. Αν κι εγω ειμαι αντιθετος με αυτα τα "σοου" που μας βομβαρδιζουν με βλακεια και κονσερβοποιημενα κακα προτυπα, υπαρχουν ελαχιστες εξαιρεσεις ωστε ο κοσμος να βλεπει τη δυναμη της θελησης και καποια σωστα προτυπα. Μονο αυτος ο ανθρωπος αξιζει και οχι το ολο μελο σκηνικο που στηθηκε για τηλεοπτικους λογους.

 

Και εγω τα σιχαινομαι τα ριαλιτι γιατι με τον τιτλο Ριαλιτι δεν εχει ΚΑΜΙΑ απολυτος σχεση..ολα ειναι ψευτικα..εγω παντος θαυμαζω τον ανθρωπο...τοση δυναμη και θεληση ε?μακαρι να ειμασταν ολοι ετσι..αλλα που

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου