Προς το περιεχόμενο

Ολες οι κιθάρες μου ξεκουρδίζονται


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ούτε μπύρα, καπνίζει σαν ΑΡΑΠΗΣ όμως.

ΔΕΝ παίζουν με μονιτορ αλλά με ακουστικά (άλλη νεα μ@λ@κομόδα που ανέχονται ορισμένοι μουσικοί - 8 ώρες με ακουστικά !!!) και μπορεί να δυναμώνει όποιον θέλει και όσο θέλει.  Το στύλ του είναι να σκάβει, του έμεινε από το μπουζούκι βλέπεις....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να κοψει το καπνισμα... ;D και ανθυγιεινο ειναι και ακριβο και εντελως...πασε..  & τριτοκοσμικο  πλεον....

 

off topic : Αυτό το έχω παρατηρήσει και εγώ τώρα τελευταία

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic : Αυτό το έχω παρατηρήσει και εγώ τώρα τελευταία

 

ε,οι περισσοτεροι ανθρωποι που ταξιδευουν εκτος ....τριτου κοσμου (δηλ.χωρες οπως το Τζιμπουτι,η Γκανα,η Νιγηρια,η Ελλαδα,το Κιργισταν,το Ουζμπεκισταν,το Ιραν κτλ.... ;D)...το παρατηρουν... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι μόδες των μοντέρνων... πρεπει να έρθουν κι εδώ ?

Της μόδας και οι Gay, το αλκοόλ κλπ πρέπει να πίνουμε και να είμαστε Gay κι εμείς ?

 

Εγώ το λατρεύω το κάπνισμα κι ας παιδεύω το πακετο όλη την εβδομάδα.... ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ.-

Κι αν πέσω σε κανένα Pure Malt καλό θα παίξει Montecristo ή Romeo & Juliet που θα πάει καπνός.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι μόδες των μοντέρνων... πρεπει να έρθουν κι εδώ ?

Της μόδας και οι Gay, το αλκοόλ κλπ πρέπει να πίνουμε και να είμαστε Gay κι εμείς ?

 

Εγώ το λατρεύω το κάπνισμα κι ας παιδεύω το πακετο όλη την εβδομάδα.... ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ.-

Κι αν πέσω σε κανένα Pure Malt καλό θα παίξει Montecristo ή Romeo & Juliet που θα πάει καπνός.

 

Δεν είναι μόδα. Το κάπνισμα είναι σημάδι υποανάπτυξης.

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τετοιο βαθμο δεν ειχα προβλημα τοτε που σκυλοεσκαβα με τη στρατ μου, αλλα ξεχασα πραγματικα τι θα πει ξεκουρδισμα οταν επεσε στα χερια μου μια vigier,και μαλιστα με maple neck και floyd. Τωρα ριχνοντας μια ματια στη σελιδα τους βλεπω μια θεωρητικα ακομη πιο καταλληλη για τετοια κατασταση http://www.vigierguitars.com/page/fiche_produit.php?id_prod=220

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόδα. Το κάπνισμα είναι σημάδι υποανάπτυξης.

Ο καθένας μπορεί να το βαφτίσει όπως θέλει, εγώ το λέω χλιδή, κουλτούρα και απόλαυση.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόσο παίξιμο πολύ καλό είναι το εξάμηνο για τάστα (φαντάζομαι για αλλαγή, όχι dressing),

 

 

 

 

παιδια ετσι οπως τα λετε,σε λιγο για να κανουμε την δουλεια του μουσικου,θα πρεπει να πιασουμε μια πρωινη για να βγαζουμε τα εξοδα συντηρησης των οργανων...

καθε 6 μηνες ταστα,καθε 4 ωρες χορδες,κανα καινουργιο βυσμα,κανενα σεταρισμα,κανενα κλειδι,τι εμεινε...????pppppp

 

τα υπολοιπα θργανα στην μπαντα (μπασο,και κυριως το μπουζουκι το οποιο δεν εχει συνηθως βεργα μεσα) δεν μας ειπες,αντιμετωπιζουνε τετοια προβληματα...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O μπασιστας έτσι κι αλλιώς βαράει όπου θέλει*..... ο μπουζουκξής δεν παίζει συνεχώς αλλά και πάλι δεν έχει παραπονεθεί.

 

 

*Όλοι Ντό αυτός Ντο δίεση.....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Εμενα παντως αυτο που μου΄μεινε ηταν το ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ πλην Κυριακης.... Υπαρχουν ακομα μαγαζια που δουλευουν καθε μερα? Και μαλιστα ολη νυχτα? Μπορεις να μας πεις πως λεγεται το μαγαζι και που ειναι? Πολυ θα θελα να το επισκευτω καμμια Δευτερα βραδυ να κοψω κινηση.... Ετσι για να παρω ελπιδες για το επαγγελμα ρε αδερφακι!  :P

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου