Προς το περιεχόμενο

tokai ebay


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα!επειδη ολο διαβαζω για τοκαι και εχω ψηθει τρελα ειδικα για τις παλιες χρονολογιες μπορει να με βοηθησει καποιος σε αγορα απο εβαy?εχω τρελαθει να διαβαζω το φορουμ αλλα πελαγωσα!!!!!

μεχρι 800 ευρω διαθετω.....

παιζω blues κυριως και ροκ.....

οσοι πιστοι ποσταρετε σας ευχαριστω...(ααα επειδη ειμαι απο επαρχια δεν μπορω να ανεβω αθηνα για να ακουσω καποιες....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από που είσαι???

Τσεκάρεις 1980-1990 Edwards, Orville, Burny, Tokai, Greco, Ibanez, Aria PRO II....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα μια μικρη ερευνα και ειδα οτι ειναι πανακριβες ανω των 1.000 ευρω και βαλε και μεταφορικα δασμους και και....

το richtone  το τσεκαρα αλλα δεν εχει παλιες.....μαλλον ζηταω πολλα πρωι πρωι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντος που αγόρασα την Tokai LoveRock (made in japan) του 2000 (από τον φίλο Γιώργο-Marillion) έχω πάθει πλάκα......τι μπράτσο, τι ήχο, το δεν χρώμα είναι όλα τα λεφτά....\

Τύφλα να έχουν οι Gibson.....λίγο οι μαγνήτες είναι με περισσότερο γκαζι από οσο θα ήθελα...για τα vintage γουστα μου ...αλλα για Deep Purple...είναι μέσα ο ήχος της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντος που αγόρασα την Tokai LoveRock του 2000 (από τον φίλο Γιώργο-Marillion) έχω πάθει πλάκα......τι μπράτσο, τι ήχο, το δεν χρώμα είναι όλα τα λεφτά....\

Τύφλα να έχουν οι Gibson.....λίγο οι μαγνήτες είναι με περισσότερο γκαζι από οσο θα ήθελα...για τα vintage γουστα μου ...αλλα για Deep Purple...είναι μέσα ο ήχος της.

με 1300 ευρω???σημερινη τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τιμή πρίν από 2 μήνες ακριβώς 400€........ο Marillion έβαλε την εβαλε προς πώληση π.χ. 12:00 εεε 12:03 τον είχα πάρει τηλέφωνο και την αγόρασα....δεν την άφησα αυτή την ευκαιρία.

Και η σκληρη θήκη - βαλίτσα......Δ Ω Ρ Ο .....ελα ΑΛΕΚΟ...

 

και κάτι τελευταίο.........πήρα μεγεθυντικό φακό.....ούτε μία γρατζουνιά (καλά για χτυπήματα ούτε υποψία) στον αέρα παίζει αυτος ο Γιώργος πουθενά δεν ακουμπάει όταν παίζει με τις κιθάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή κίνηση αυτή που πας να κανείς για Tokai μεριά!Δεν έχουν καμία σχέση με Gibson.

 

Αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις λίγο ακόμα υπομονή και λίγο αργότερα σκάσεις πάνω από 1000 κοίτα:

 

Tokai

Burny

Greco

Orville

Heritage  ;)

 

Επίσης δες αυτόν τον τύπο και ψάξε να βρεις αυτές τις κιθάρες να ακούσεις... πουλάει ο ίδιος κιόλας.

 

http://www.youtube.com/user/GregsGuitars

 

 

και το site του

 

http://www.gregorhilden.de/

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή κίνηση αυτή που πας να κανείς για Tokai μεριά!Δεν έχουν καμία σχέση με Gibson.

 

Αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις λίγο ακόμα υπομονή και λίγο αργότερα σκάσεις πάνω από 1000 κοίτα:

 

Tokai

Burny

Greco

Orville

Heritage  ;)

 

Επίσης δες αυτόν τον τύπο και ψάξε να βρεις αυτές τις κιθάρες να ακούσεις... πουλάει ο ίδιος κιόλας.

 

http://www.youtube.com/user/GregsGuitars

 

 

 

καλα ενταξει τα βιντεακια του τα εχω μαθει απ'εξω γιατι παιζει και φοβερα κιολας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου