Προς το περιεχόμενο

Πως να με βολεψει η warlock μου οταν παιζω ορθιος ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα... ισως να σας μπερδευει λιγο ο τιτλος αλλα αντιμετωπιζω το εξης προβλημα...

 

 

εχω μια εξαιρετικη κιθαρα bc rich warlock  την οποια υπεραγαπω καθως ειναι απιστευτα ποιοτικο οργανο και δεν θελω να πουλησω... Ομως εχω προβλημα με το σχημα καθως μου αρεσει παρα πολυ να την βλεπω και να την ακουω αλλα με κουραζει να την παιζω  ( πονηρουληδες )  ;D ;D

 

το προβλημα εγκειται στο κερατο και πιο συγκεκριμενα σε αυτο το σημειο το οποιο εχω κυκλωσει στην φωτο παρακατω...αυτο λοιπον το κερατο μπαινει μεσα στο βραχυωνα μου και πιο συγκεκριμενα στο σημειο που εχει κυκλωσει στη αλλη φωτο και με ενοχλει μετα απο λιγη ωρα... εβαλα μια προχειρη φωτο μου που βρηκα ελπιζω να σας βοηθαει ;D ;D ;D ;D

 

Δοκιμασα ενα περιβραχυωνιο μπασκετικο , και κατι ειδα σε διαφορα αλλα οχι τιποτε σπoυδαιο... Μετα απο λιγη ωρα εξισου ενοχλει... εχετε καμια λυση ?

bcrich_warlock_nj_deluxe_popup.png.e3ab44f773b39bee2c2dd504902f3e2c.png

big_arms.jpg.892060f693727d44fc71c42ec2864535.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν σου αρεσει τοσο πολυ η κιθαρα δεν βλεπω αλλη λυση....

 

 

g_03200831.jpg

 

Είσαι τρελός? ετσι θα καταστρέψει το όργανο! :o

 

καλύτερα αυτό εδώ .....το πας και όπου θες  ;D

 

elbowtwo.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου βγαίνει καλά το μέτρημα ... μάλλον έχεις την κιθάρα αρκετά ποζερ.... εεε χαμηλά ήθελα να πω  ;D ;D

Λίγο πιο ψηλά αν την είχες θα περνούσε πίσω απο το ''κέρατο'' το χέρι σου δημιουργώντας γωνία .... νομίζω  ::)

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου βγαίνει καλά το μέτρημα ... μάλλον έχεις την κιθάρα αρκετά ποζερ.... εεε χαμηλά ήθελα να πω  ;D ;D

Λίγο πιο ψηλά αν την είχες θα περνούσε πίσω απο το ''κέρατο'' το χέρι σου δημιουργώντας γωνία .... νομίζω  ::)

 

αυτο το δοκιμασα και πραγματι το χερι παει πισω απο το κερατο... Ομως ερχεται η κιθαρα πολυ κοντα στο σωμα και μετα το αριστερο χερι πρεπει να τεντωνει για να φτασει τα πρωτα ταστα..

 

βασικα τις ελπιδες μου τις εναποθετω σε καποιο αξεσουαρ που θα βαζω στο δεξι χερι και δεν θα ενοχλειται απο το κερατο... αλλα οχι ολοκληρο ναρθηκα χτυπα ξυλο που λειι ο σωτηρης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι μέταλ παίζεις και δεν φοράς ένα τέτοιο;

 

http://www.amazon.com/Leather-Spiked-Lace-Up-Gauntlet-Wristband/dp/B003JJWVI8/ref=pd_sbs_a_4

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι μέταλ παίζεις και δεν φοράς ένα τέτοιο;

 

http://www.amazon.com/Leather-Spiked-Lace-Up-Gauntlet-Wristband/dp/B003JJWVI8/ref=pd_sbs_a_4

 

αισχος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου