Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση κομματιού... βοήθεια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα σε ολους.

 

Ψαχνω ενα κομματι με banjo...χωρις λογια ειναι νομιζω (αν θυμαμαι καλα) το οποιο παιζοταν στα club τη δεκαετια 90...banjo με beat μαζι ηταν η εκδοση που λεω.

Σπαω το κεφαλι μου αλλα δεν μπορω να το θυμηθω...εχω ψαξει και στο youtube μπας και το βρω αλλα τιποτα....οποιος γνωριζει κατι για το συγκεκριμενο κομματι ας βοηθησει.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ειναι αυτο....δεν εχει λογια αυτο που ζηταω τελικα...τουλαχιστον θυμηθηκα αυτο....το θεμα ειναι οτι οσο και να ψαξω δεν μπορω να το πετυχω...ολο ασχετα βρισκω.

 

Να'στε καλα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό πρέπει να είναι το έπαιζα σε βινύλιο όταν βγήκε να φανταστείς στα πάρτυ του σχολείου

 

Μεγαλε εγραψες :D...αυτο ειναι...να'σαι καλα....σου ειμαι υποχρεος...δεν θα το εβρισκα ουτε τη δευτερα παρουσια ;D ;D ;D

 

Το θεμα εκλεισε.....να'στε καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίποτα να σαι καλά :D!

 

τα 'χαμε λιώσει αυτά στα σχολικά πάρτυ κάθε φορά χαλάγαμε και ένα mkII ρίχναμε bacardia πάνω χε χε.... α ρε 90's 4ever!

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου