Προς το περιεχόμενο

AMP OR V-AMP???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι έγινε? δεν έχετε γνώμη η δεν μπορείτε να ξεχωρίσετε τι είναι??

Τουλάχιστον πείτε αν σας αρέσει ο ήχος και τι πιστεύετε ότι είναι…

Ο superfunk γιατί δεν λέει τι γνώμη του???

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω δεν ψηφιζω :lol: :lol: ξερω απο πριν

 

 

οσον αφορα τον ηχο...αγαπητε whitenoise...ειχα ξεχασει να σου πω πως ειναι απολυτα 80ίλα(ή εχω καει τοσο και στο ειχα πει?) :lol: :lol: χαχαχαχα...whitesnake μου θυμισε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο superfunk γιατί δεν λέει τι γνώμη του???

 

Πως να την πει, αφού δεν έχει μπει στο φόρουμ εδώ και μία-δυο μέρες. Θα εμφανιστεί φαντάζομαι.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν ψηφιζω :lol: :lol: ξερω απο πριν

 

 

οσον αφορα τον ηχο...αγαπητε whitenoise...ειχα ξεχασει να σου πω πως ειναι απολυτα 80ίλα(ή εχω καει τοσο και στο ειχα πει?) :lol: :lol: χαχαχαχα...whitesnake μου θυμισε

 

Πράγματι!

 

Πες μας' date=' πες μας...[/size']

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν ψηφιζω :lol: :lol: ξερω απο πριν

 

 

οσον αφορα τον ηχο...αγαπητε whitenoise...ειχα ξεχασει να σου πω πως ειναι απολυτα 80ίλα(ή εχω καει τοσο και στο ειχα πει?) :lol: :lol: χαχαχαχα...whitesnake μου θυμισε

χαχα ειμαι οντος λιγο οπιστοδρομικος και γουσταρω...

μην πεις ακομη φιλε ας ακουσουμε και αλλες αποψεις.

δεν μου ειπατε αν σας αρεσει ο ηχος ομως???

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσε να ειναι και τα δυο (πλεον ειναι εξαιρετικα δυσκολα αμα εχει γραφτει ΣΩΣΤΑ να ξεχωρισεις το "πραγματικο" απο την "μουφα" :lol: )

Αν και δεν πολυτρελλαινομαι για τετοιου ειδους ηχους νομιζω οτι τον εχεις χρησιμοποιησει σωστα :wink:

 

Προσφατα αγορασα το καινουργιο cd του θεου Pete Anderson & τρελλαθηκα απο τον vintage λαμπατο ηχο του αλλα δυστυχως προσγειωθηκα ασχημα οταν παιρνοντας το video του ανακαλυψα οτι τα πάντα ειναι POD & AMPFARM :!: :lol:

 

www.peteanderson.com

 

(εχει κλιπακια ακουστε τα :wink: )

 

Κατα την ταπεινη μου γνωμη πλεον ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ για τον ΑΚΡΟΑΤΗ να ακουσει την διαφορα μεταξυ ενος V-AMP & ενος ΑΜP.

(για τον κιθαριστα την ωρα που ΠΑΙΖΕΙ οντως υπάρχει διαφορα αλλα σιγουρα μπορει να συνηθισει & τον ενα & τον αλλο τροπο,ετσι κι αλλοιως στον πραγματικο κοσμο οταν ΓΡΑΦΕΙΣ κιθαρες τις ακους μεσα απο solid state/ψηφιακη κονσολα & ενισχυτη ακουστικων οποτε η "επαφη" σου με τον ενισχυτη "χανεται" ειδικα αν γραφεις απο το control room :wink: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα αυτο που μου αρεσε τρελο αγορι μου...ηταν το παιξιμο σου...πραγματικα πολυ καλο και ουσιωδες...τωρα για τον ηχο δεν θα μιλησω γιατι απο οτι νομιζω ξερω ...αν ισχυει αυτα που λεγαμε prive..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου