Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι! Οι πιέτες και το «καρότο» θα φορεθεί πολύ εφέτος το χειμώνα (το Μιλάνο έχει βουίξει). Επίσης το όχι slim fit πουκάμισο….κουμπωμένο μέχρι πάνω (η αθλητική εφημερίδα του λείπει, και θα ήταν κομπλέ ;D)

Αν έχεις άκρες στο Μιλάνο, εγώ ... :-X ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Συγνώμη από τον Σερ Ματλει και τον κύριο Ρουμπινστάιν για τη φασαρία που ακολουθεί .Συγνώμη επίσης  από τον κύριο Λάκη για τις άθλιες ενδυματολογικές επιλογές του γρουπ -μάλλον από Αγ.Βαρβάρα ψωνίστηκαν τα παιδιά και μάλιστα δεν θα είχαν ούτε ψιλά για να κουρευτούνε  ;D.

Τέλος και μια μεγάλη από τους ντράμερ του φόρουμ γι αυτόν τον άθλιο ξυλοκόπο  ;)

SHE SHE RIDER (LIVE VIDEO) SOCRATES DRANK THE CONIUM

 

Δεν μου άρεσαν ποτέ οι Σώκρατες σαν μουσικό είδος ,αλλά αυτή η διασκευή είναι θάνατος .

Αν ψάξετε λιγάκι θα βρείτε γύρω στα 20 λεπτα υλικό από αυτή την συναυλία που γυρίστικε για εκπομπή της ΥΕΝΕΔ με παρουσιαστή το Ντάνο Λυγίζο .Απολαυστικά στιγμιότυπα και εικόνες της εποχής

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια...μονο εγω ακουω ποιοτητα?  ;D ;D ;D

 

 

 

Black 'N Blue " Chains Around Heaven "

 

 

Dokken Bullets To Spare Live (1985) Tokyo Is Burning

 

 

Winger - Poison Angel (Tokyo, 1991)

 

 

 

Fight for Freedom, Fight for RAMBO!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου