Προς το περιεχόμενο

Harley Benton E-guitar Kit.Καμια εμπειρια?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλαω για αυτο εδω:http://www.thomann.de/thoiw2_harley_benton_eguitar_kit_prodinfo.html?sn=374c300281a62cb1c7c79ac82b0dada9

 

Με 77Ε δεν περιμενω πολλα απο τους μαγνητες και τα μεταλικα εξαρτηματα,αλλα αν αξιζουν το σωμα και περισσοτερο ο λαιμος τοτε μεχρι εδω η rockinger. :D

 

Κανενας που να εχει ακουμπισει τετοιο αντικειμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 77Ε δεν περιμενω πολλα απο τους μαγνητες και τα μεταλικα εξαρτηματα' date='αλλα αν αξιζουν το σωμα και περισσοτερο ο λαιμος τοτε μεχρι εδω η rockinger. :D [/quote']

Eεεεεε!!! Λίγα με τη Rockinger έτσι??? :lol: :lol: :lol:

Πάντως, όντως θα εχει ενδιαφέρον αυτό το "project", αρκεί να βρεθεί κάποιος που να μη λυπηθεί τα 77¤...

 

Αν και τώρα που το σκέφτομαι ... κάποιος είχε πει παλιότερα ότι θα έπαιρνε...Θα ψάξω μπας και βρω το post... :wink:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είχα την πανάκριβη μου :roll: squier ή δεν ήταν και αυτή stratocaster θα την χτύπαγα μόνο και μόνο για να την βαψω κανένα τρελό χρώμα

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος πήρε μια resonator της Harley Benton και για τα λεφτά της έβγαζε καλό ήχο γενικά αλλά κατασκευααστικά είχε αρκετές ατέλειες όπως το δέσιμο του λαιμού με το σώμα που δεν ήταν και τόσο solid...Βέβαια του είπε ο Θωμάς να τη στείλει πίσω, αλλά λόγω του κόστους των μεταφορικών δεν τον πολυσυμφέρει οπότε θα τη φτιάξει μόλις επιδεινωθεί το πρόβλημα...

Όπως και να χει είναι τσάμπα!

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 77Ε δεν περιμενω πολλα απο τους μαγνητες και τα μεταλικα εξαρτηματα' date='αλλα αν αξιζουν το σωμα και περισσοτερο ο λαιμος τοτε μεχρι εδω η rockinger. :D [/quote']

Eεεεεε!!! Λίγα με τη Rockinger έτσι??? :lol: :lol: :lol:

Πάντως, όντως θα εχει ενδιαφέρον αυτό το "project", αρκεί να βρεθεί κάποιος που να μη λυπηθεί τα 77¤...

 

Αν και τώρα που το σκέφτομαι ... κάποιος είχε πει παλιότερα ότι θα έπαιρνε...Θα ψάξω μπας και βρω το post... :wink:

 

 

Εγώ ήμουν για να μη ψάχνεις! :D

 

Αλλά τώρα μαζεύω λεφτά για καλό σκοπό (rockinger strat sunburst), οπότε δεν παίζει...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά τώρα μαζεύω λεφτά για καλό σκοπό (rockinger strat sunburst)' date=' οπότε δεν παίζει...[/quote']

 

Περίμενε να μου έρθει η δικιά μου (μάλλον την άλλη εβδομάδα), για να σου πω εντυπώσεις ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά τώρα μαζεύω λεφτά για καλό σκοπό (rockinger strat sunburst)' date=' οπότε δεν παίζει...[/quote']

 

Περίμενε να μου έρθει η δικιά μου (μάλλον την άλλη εβδομάδα), για να σου πω εντυπώσεις ;)

 

Καλά, δεν βιάζομαι και τόσο (ο τραπεζικός μου λογαριασμός δηλαδή... :( ).

 

Πάντως θα περιμενω εντυπώσεις με αγωνία, μιας και έχεις εμπειρία από κάμποσε strat, σε αντίθεση με μένα που είμαι fender-αμπαλος! :D

 

Ελπίζω να μην αρχίσουν τα διλήμματα tele-strat...Αν και νομίζω πως θέλω τρέμολο... :roll:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην αρχίσουν τα διλήμματα tele-strat...Αν και νομίζω πως θέλω τρέμολο... :roll:

Aν χωρέσουν στο αμάξι' date=' θα φέρω και την tele και την strat στην Αθήνα όταν κατέβω για το live οπότε όποιος ενδιαφέρεται θα μπορέσεις να τις δοκιμάσει...;)

 

(Ρε συ μήπως τελικά να ζητήσω ποσοστά από τη Rockinger????)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου