Προς το περιεχόμενο

''Innocence''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχεις και τζάκι και μας το παίζεις ροκάς παιδί του λαού και δε συμμαζεύεται να ούμε .

 

γιου φακ δις θρεντ του σλόουλη σλόουλη ... ιντιοτς εεεε ιντιοτς ... αη θινκ ευη ις ράιτ του βριζ γιου σαμτάημς . :D

;D ;D ;D ;D ;D

Αι χεβ jaki μπατ αι ντοντ χεβ μανι φορ γουντς...

Γουιδαουτ jaki γιου κεντ ραιτ ριαλ ροκεντρολ.

 

Ινοσενς ιζ ντεντ,δις θρεντ ιζ ντεντ,δατς γουαι αι θινκ γουι σταρτιντ φακινγκ ιτ.

Αι θινκ ευη πουτ γιου του γιουχαιζ ας,μπικοζ σιη γιουχαιζντ σαμ αδερς αμπαουτ τζαπαν μπιφορ και κατα ντιπ σιη ιζ ε πολαιτ περσον... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

4 φορες το διάβασα μέχρι να το καταλάβω  ;D

 

νόου σιη χαζεντ πουτ μη ..... άη ρίλη εντζόη δις γουαη οφ τοκινγκ λολ λολ  :P

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D

Αφου τα χουμε πει...στραβοκαστερ ειναι.Το θεμα ειναι αν με το ''σηκωμα''μπορεις να φερεις τη νοτα στα ισα μετα το 12ο ετος γαμου...εεεε...ταστο. ;D

 

Οχι 59 δεν ειναι,αλλα ειναι οριτζιναλ του '79 και ασχετως του οτι ειναι ****κιθαρα ;D,

εχει μιαν ιστορικην αιγλη...

Αν ηταν του '95 ας πουμε θα την ειχα πεταξει στο τζακι... ;D

Aν ηταν του 95 παλι φωτιες θα αναβε στο τζακι οχι για το τζακι

 

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζαμι σου παει η μελαγχολια γαντι........γραψε και αλλο τετοιο.... ;)

 

 

 

p.s στην αρχη μου θυμισε το tears of the dragon-dickinson....αλλα ευτυχως καμια σχεση....... ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ακόμη μια φορά υπέροχος..τα έχουν πει τα παιδιά πιο πριν όλα..Εχεις γ..@ τους ήχους Στάυρο.Τέλειες μίξεις.περιττό να σου πω ότι ακούω τραγούδια σου στο mp3 συνέχεια με αγαπημένο το too long time.Αυτά  :D

Συνέχισε έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Το έχω ξαναπεί, αν ο freerock ήταν 20-25 χρόνια νεότερος (και ζούσε στο εξωτερικά) θα ήταν πλούσιος.

 

  Θέλω να κάνω μια μέρα ένα πείραμα, να είμαι στο σπίτι ή στο αμάξι με έναν κολλητό και να βάλω σε κάποια φάση κομμάτια του freerock και αν με ρωτήσει τί ακούμε να του πω ότι ακούμε μια (ακουστή αλλά όχι ευρέως γνωστή) 80'ς μπάντα (π.χ. steelheart, Dokken ή κάτι τέτοιο-όχι ότι μοιάζουν τα κομμάτια του freerock δεν έχω πολύ ιδέα από αυτές τις μπάντες, απλά για να ''ψαρώσει''  ;D ) και είμαι σίγουρος ότι θα πει ''μα αυτοί μ@μ@ν... ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου