Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για hihat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ!Απλά το μπάτζετ μου είναι πού χαμηλό και ζητούσα κάτι φθηνό και αξιοπρεπές....Τα μεταχειρισμένα δεν τα εμπιστέυομαι και  πολύ από προσωπική πείρα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να βρεις τιποτα αξιοπρεπες καινουργιο σε αυτη την τιμη! αγγελιες υπαρχουν αλλα πανε οπως ειπε ο chembeast απο 100€ +++

στους κυκλους θετικης ανατροφοδοτησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούριο δεν παίρνεις σε αυτά τα χρήματα κάτι έστω μέτριο. Τι έχουν τα μεταχειρισμένα? Αν είσαι προσεκτικός βρίσκεις πολύ καλές ευκαιρίες. Τα μεταχειρισμένα σε αυτά τα χρήματα είναι σχεδόν μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα να ψαξεις για πραγματα που θα σου μεινουν.Αρκει να εχεις  λιγο υπομονη.Τα δικα μου χατ τα ερωτευτηκα μπλις τα πρωτοεπαιξα,αλλα μεχρι να τα βρω επαιζα με οτι ναναι...γι'αυτο μαζευε φραγγα..

τούπαπα κουτρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK παιδιά κατάλαβα ούτε εγώ περίμενα να βρω κάτι απλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!Σας ευχαριστώ όλους!Θα μαζέψω κι άλλα φράγγα και μετά βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου