Προς το περιεχόμενο

ενισχυτης - κουζινα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Οχι.... Για ακουστικη κιθαρα! :P

 

http://www.thomann.de/gr/swr_california_blonde_ii.htm

 

 

  Αχ αυτα τα knobs.... μπασα πριμα.... ή βρασε αυγα ?  ;D ;D ;D

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

YamahaDD55C1.jpg

 

Όταν το είχα πρωτοπάρει , ύστερα από μια με δύο μέρες εδέχθην επίσκεψη στο σπίτι μου από την Μάνα μου. Όταν το είδε με κοιτάει απορριμμένη και μου λέει : « Μα τί τα θες τόσα πολλά "μάτια"….και γιατί δεν τα βάζεις στην Κουζίνα;»!!!! Ο Yes, it’s a fact!   ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αααχχχ.... Μαναδες.... Εχει πεχτει παντως το εξης σκηνικο: Γνωστος γνωστου τελος παντων ελεγε στη μανα του για ενα σκηνικο ασχετο οταν ειχε παει σχολικη πενταημερη και τους εκατσε καποια στραβη, και λεει " ασε μανα, φαγαμε μια φρικη..." και η μανα απανταει " να,κατι τετοιες αηδιες τρωτε και μετα δεν τρωτε σπιτια σας!!!"  :o :o

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ούτε master chef να ήμουν!!!! Τώρα λογικό μου φαίνεται και εμένα να νομιμοποιούμαι στα μάτια της μάνας μου πιο πολύ σαν μάγειρος παρά ως DRUMMER, μολονότι ξέρει ότι η σχέση μου με τη μαγειρική είναι η ίδια με τη δική της σχέση με την ιστιοπλοΐα! !! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου