Προς το περιεχόμενο

Funky medley!


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω λόγια... Όλο το φάσμα της εξέλιξης του φανκ από το 70 μέχρι σήμερα, παιγμένο βρώμικα, γκρουβάτα και με τη "ροκιά" και τον τσαμπουκά που του αρμόζει. Είμαι ήδη φαν. Μην διανοηθείτε να κάνετε live και να μην με ενημερώσετε προσωπικά!  ;)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Δεμένη μπάντα, ωραίος ήχος / παίξιμο. Τι άλλο να θες από ένα live;(απλά δεν μου αρέσουν τα medley – μόνο του Prince ;D- γιατί μου αρέσει να ακούω όλο το track και γιατί είμαι γεροπαράξενος ;D). Μπράβο σας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστούμε πραγματικά, καταρχήν που μπαίνετε τον κόπο να το ακούσετε και δεύτερο να σχολιάσετε!

 

Να σημειώσω πως δεν έχουμε πλήκτρα! Έχουμε Dj που έχει αναλάβει και τα samples! Δηλαδή όπου πλήκτρα=midi γραμμένα από εμάς τους ίδιους και περασμένα από plug-ins. Παίζονται στο κομμάτι σε πραγματικό χρόνο όμως. Δηλαδή laptop-εξωτερική κάρτα ήχου-μετρονόμο-και την στιγμή που πρέπει τα "ρίχνει" ο Dj!

 

Όσο για τα live τιμή μας να μας "επισκεφθείτε"! Σάββατο 2 Απριλίου το επόμενο, στο North - Θεσσαλονίκη!

 

Τσεκάρετε την σελίδα μας στο facebook για περισσότερα!

:)

 

Μονο που νομιζω οτι θα πρεπε να ακουγονται περισσοτερο τα χαιχατ που σ αυτο το στυλ

''κουνανε''.(Μηπως τα οβερ ηταν λιγο κατω στη μιξη?)

 

 

Σωστή η παρατήρηση σου!Μου φαίνονται και εμένα χαμηλά όποτε το ακούω στο youtube! Αλλά στο στερεοφωνικό μου ακούγονται εκεί που πρέπει!!

 

 

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ξεκινησα να γραφω και δεν μου εβγαινε καλα το γραψιμο, το γραφω οπως το σκεφτομουν πραγματικα την ωρα που το ακουγα:

Funky medley: μια μπαντα που πρεπει να δω σιγουρα live  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειστε μια απο τις ελαχιστες μπαντες διασκευων που θα εβγαινα απο το σπιτι μου για να παω να την ακουσω!

 

Ευγε!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Funky medley: μια μπαντα που πρεπει να δω σιγουρα live  

 

Ευχαριστούμε πολύ! Τιμή μας! αλλά έπρεπε να το γράψεις έτσι:

Superstarz: μια μπαντα που πρεπει να δω σιγουρα live  :P

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

το link http://www.facebook.com/pages/SuperStarz-B δεν λειτουργεί πάντως.

Γία κάνε κάτι τις γι' αυτό :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πρέπει να είναι οκ!

 

Superstarz Facebook!

 

Έχει περιορισμό στον αριθμό χαρακτήρων στην υπογραφή και δεν χώρεσε το link! Lol!

 

 

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα σας την χαλασω αλλα δυστυχως για εσας ειμαι γνωστης και ξερω τους BOOGIE KNIGHTS

To medley αυτο δεν ειναι καθολου εμπνευση σας αλλα ακριβες αντιγραφο αυτου των Boogie Knights (ή η εκδοση του στο live DVD του Jeff Scott Soto)

Ειπαμε, να λεμε και την αληθεια κι οχι μονο να ακουμε τα μπραβο

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου