Προς το περιεχόμενο

Funky medley!


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nice job! Αν τα live βγαινουν παρομοια με το demo, ειστε απ'τις πολυ καλες μπαντες του ειδους. Ωραια φωνη(οχι οτι ολα τα αλλα δεν ειναι ωραια, αλλα η φωνη συνηθως ειναι το πιο ευαισθητο θεμα  :P) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σούπερ. Καλή συνέχεια γεμάτη δημιουργία και καλές στιγμές και να περνάτε καλά!

 

υ.γ. Καλά σε live δεν θέλω να φανταστώ τι θα γίνεται στο συγκεκριμένο medley ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια παιδιά!

 

Τα live νομίζω είναι κοντά στο demo ηχητικά!  Έχουμε ακόμη δρόμο βέβαια για το αποτέλεσμα που θέλουμε να πετύχουμε!

 

 

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού περάσατε μέσα κομμάτια σαν το Kung Fu fighting, Brick house, Shake your booty κερδίζετε τη ψήφο εμπιστοσύνης μου. Ωραία πέρασα ακούγοντάς σας & πιστεύω ότι στα live σας θα περνούσα ακόμη καλύτερα. Η μπάντα παίζει πολύ ωραία, επιτρέψτε μου να πω ότι ο ντράμμερ σας μου άρεσε λίγο πιο πολύ από τους λοιπούς. Το σόλο αν και ανορθόδοξο μου άρεσε. Αν κάτι δεν μου έκανε, αυτό ήταν ο ήχος των keyboards στο Play that....

Well done. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού περάσατε μέσα κομμάτια σαν το Kung Fu fighting, Brick house, Shake your booty κερδίζετε τη ψήφο εμπιστοσύνης μου.

και Jungle Boogie ριφάρα :D

 

Μπράβο, πολύ καλοπαιγμένα κ ευχάριστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιοι παιχτες ,εξυπνα παιγμενα τα εμβολιμα riffs απο γνωστα κομματια (γεφυρες η ενωσεις )

Απ'οτι ειδα στο you tube ειστε νεαροι στην ηλικια οποτε δυο φορες μπραβο .

Βεβαια στο live χανει λιγο το groove αλλα ειναι φυσιολογικο (σας το λεει ενας που αυτα τα κομματια τα επαιζε επι 3 συναπτα ετη τις χρυσες εποχες 77-80 σε μεγαλο παραλιακο club )

Συνεχιστε παιδια ειστε πολυ καλοι.(οσον αφορα τα πληκτρα κατι δεν μου παει καλα στο αυτι μου...μηπως ειναι  ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΕ ;;;;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Ο-Ι

Μεσα στα 3 καλυτερα-απο μπαντες-που χω ακουσει εδω στο νοιζ..

Αναλυτικοτερα..

Πολυ καλη φωνη με καλη προφορα,ισως ηθελε λιγη αλητεια παραπανω σ ορισμενα σημεια και θελει λιγο δουλεμα σε εκταση να μην δουλευει φαλτσετο στα ψηλα που περιμενουμε να τα σπασει.

Ντραμς-μπασο υπεροχα,ο,τι επρεπε χωρις υπερβολες.

(Παντα πιστευα οτι αν εχεις καλα ντραμς και μπασο,οι κιθαριστες περισσευουμε)

Οι κιθαρες πολυ ωραιες,ωριμες και ''μεσα''στο υφος.

Τα πληκτρα ολα τα λεφτα.Οποιος παιζει,πραγματικα ξερει τι κανει το ατομο...

Eμενα μ αρεσαν πολυ!

 

Η ηχογραφηση εξαιρετικη με πολυ καλες ισσοροπιες στη μιξη,στεγνη και ατοφια χωρις πολλα πολλα,κατι που δειχνει οτι ειστε ΠΑΙΧΤΕΣ.

Μονο που νομιζω οτι θα πρεπε να ακουγονται περισσοτερο τα χαιχατ που σ αυτο το στυλ

''κουνανε''.(Μηπως τα οβερ ηταν λιγο κατω στη μιξη?)

 

ΕΥΓΕ ΜΑΓΚΕΣ!

Θα περνουσα ΣΙΓΟΥΡΑ καλα σε λαιβ σας,αξιζετε περιοδεια στα νησα το καλοκαιρι να κουνησετε κοσμο και να κανετε διακοπες βγαζοντας κανα φραγκο...

ΒΟΥΡ!!!!!!!!!!!

 

 

εδιτ..τα αλλα 2 καλυτερα που χω ακουσει,ειναι αυτουνου του κοντοκουρεμενου του Νεστορα,που δε φτυνει και δεν παιρνει ναρκωτικα.. ;D

Τι σκατα ροκ παιζει,αυτος και η ψυχη του το ξερει.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου