Προς το περιεχόμενο

PAIN OF SALVATION


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έγώ μόνο το Perfect Element έχω ακούσει' date=' και το μόνο που μου προκάλεσε ήταν νύστα!

 

Σκέψου μάλιστα ότι το άκουσα σε μια εποχή που είχα πολλές παρτίδες με το progressive...αλλά τίποτα...[/quote']

 

Νταξ!

 

Περι ορέξεως...τυρόπιτα Κανάκη! :P

 

Εγώ τους έχω δει και 2 φορές live και στο χαλαρό θα τους ξαναέβλεπα...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φοβεροί! και δεν ειναι το ξερό progressive που χωρις νοημα περναει απο ρυθμο σε ρυθμο!

 

Εχουν και φοβερο συναίσθημα! και νομιζω οτι εκει αποζημιώνονται!

 

π.χ. undertow!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φοβεροί! και δεν ειναι το ξερό progressive που χωρις νοημα περναει απο ρυθμο σε ρυθμο!

 

Εχουν και φοβερο συναίσθημα! και νομιζω οτι εκει αποζημιώνονται!

 

π.χ. undertow!

 

συγγνωμη αν ξεφευγω απο το θεμα.απλα ηθελα να σου πω να τσεκαρεις και τους δικους μας fragile vastness.πιστευω θα σου αρεσουν πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φοβεροί! και δεν ειναι το ξερό progressive που χωρις νοημα περναει απο ρυθμο σε ρυθμο!

 

Εχουν και φοβερο συναίσθημα! και νομιζω οτι εκει αποζημιώνονται!

 

π.χ. undertow!

 

συγγνωμη αν ξεφευγω απο το θεμα.απλα ηθελα να σου πω να τσεκαρεις και τους δικους μας fragile vastness.πιστευω θα σου αρεσουν πολυ

 

 

+1.000....μαζι τους παιζει ο alex flouros...πραγματικα παρα πολυ καλος κιθαριστας!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους Fragile τους ξερω απο πρώτο χερι!

Στο studio τους κανω προβα με τη μπάντα μου!

Και ειναι όντως πολυ καλοί!

Αν και από ότι γνωρίζω δεν τα πάνε και πολύ καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μου λυνετε μια απορια που εχω με δαυτους? Τους ειδα προπερσι στην συναυλια που εδωσαν στο Ροδον οταν ειχαν βγαλει το 'Be' -ωραιος δισκος αλλα κατωτερος του Remedy Lane για μενα-. Στο συγκεκριμενο live επαιξαν απ'το 'Be' μονο 3 κομματια, απ'το Remedy Lane επισης μονο 3 κομματια και τα υπολοιπα απο Perfect Element και πισω -ολα αυτα αν δεν με απατα η μνημη μου βεβαια-. Γενικα ξενερωσα την ζωη μου αφενως, και αφετερου δεν μπορω να καταλαβω τι νοημα εχει ενα live αν δεν προωθει την πιο προσφατη κυκλοφορια μιας μπαντας, ειδικα αν θεωρειται τοσο μπροστα οσο το 'Be'.

 

Τες πα, τα αναφερω ολα αυτα γιατι γενικα θεωρηθηκε φοβερη συναυλια και δεν ειδα να απασχολει πολυ κοσμο το tracklist.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου