Προς το περιεχόμενο

drums and........cats!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευτυχως που δεν την...κατουρησαν :lol: χωρις πλακα η μυρωδια αυτη δεν φευγει ΠΟΤΕ! :lol: (μου ειχε "διακοσμησει" καποτε μια γατουλα μια σκληρη θηκη και ανγκαστηκα να την πετάξω! 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως που δεν την...κατουρησαν :lol: χωρις πλακα η μυρωδια αυτη δεν φευγει ΠΟΤΕ! :lol: (μου ειχε "διακοσμησει" καποτε μια γατουλα μια σκληρη θηκη και ανγκαστηκα να την πετάξω! 8O

Τι μου θυμισες τωρα!! Ειχα γυρισει απο ενα μαθημα, και ακουμπησα διπλα στο πιανο τα πληκτρα, για να παω να ξεντυθω και μετα να γυρισω να τα βαλω στη θεση τους. Οταν γυρισα η γατα μας, που ειχε οιστρο εκεινη την περιοδο, ειχε κανει το ενα ηχειο ( αυτο που ακουμπουσε κατω ) μεσα στα υγρα! Παρολο που εβαλα μεχρι και χλωρινη ( δηλαδη μονο μεσα δεν το βουτηξα ), και το σασι καθαρισε, ολο το ηχειο μεσα μυριζει σαν να περασε ολοκληρος στολος κατουρληδων ακομα και σημερα..Ευτυχως ηταν το μικρο αρμονιο, οποτε δεν ειχα καποιο προβλημα...αλλα η μυρωδια ειναι οντως αφανταστη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα ειναι πταισματα

 

μου φερνει η αδερφη μου απο αμερικη ενα ζευγαρι timberland το 1988 8)

και ειμαι φιλοξενουμενος σε ενα φιλικο σπιτι που ειχαν σκυλο.

 

ο μαστινο ναπολιτανο 100 κιλα μοσχαροσκυλο μου εχεσε τα ολοκαινουργια παπουτσια και το κερασακι?μου γρυλιζε ο κιουστης οταν πηγα να του τα δειξω και να τον μαλωσω :twisted: :twisted: :twisted:

 

παντως τα ουρα μυριζουν τραγικα ποιο πολυ απο τις σκατουλες.ποτιζουν και δεν ξεποτιζουν.

 

ωραια κουβεντα ε?

 

τι εγινε το noiz live topic?

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου