Προς το περιεχόμενο

Lee Ritenour, George Duke, Marcus Miller & Vinnie Colaiuta


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Φυσικά ΔΕΝ θα σχολιάσω το μουσικό μέρος...αυτό μας έλειπε.

Ο μόνος που ξέρει να ντύνεται είναι ο Marcus! ;D ;D ;D

 

Περικλή μου άνοιξες της όρεξη για electric piano...καλά τα vst, αλλό το real thing...τι ωραίο όργανο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αμαν ρε Περικλή... τι με κάνεις βραδιάτικο. (Ντολμά!)

Κοίτα απλότητα στο παίξιμο, προσεγμένες νότες αριστοτεχνικά παιγμένες και προπάντων... παίζουν με δυναμικές και χαμηλή ένταση για να υπάρχει υψηλό headroom στα φόρτε. Αυτά είναι!

 

Υ.Γ.

Δεν μπορώ να το τονίσω παραπάνω... Πήξαμε στην δυναμικά ισοπεδωμένη μουσική. Σαν τα παντοφλέ τοστ μ' απ' όλα του Εβερεστ Κολωνακίου της δεκαετίας του 80!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow....... ::) ::) ::) ::) Ευτυχως που ο παρουσιαστης δεν μπηκε καν στον κοπο να παρουσιασει τον ασχετο.......Colaiuta.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow....... ::) ::) ::) ::) Ευτυχως που ο παρουσιαστης δεν μπηκε καν στον κοπο να παρουσιασει τον ασχετο.......Colaiuta.

Ισως ηταν στο στουντιο απο πριν, γιατι δεν τον βλεπω στην παρεα στην αρχη του κλιπ. Ενταξει δεν παιζει να μην τον ειχε παρουσιασει πιο πριν. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουσταρατε ε; Τα βρισκω στο tube ψαχνοντας ενα κομματι απο karizma ( το γκρουπ του  colaiuta) ..καλα ο vιnnie εχει παιξει και ηχογραφησει με πανω απο εκατο καλλιτεχνες... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

George Duke;  ::)

Αυτός δεν είναι ένας τύπος που έβγαλε έναν δίσκο με τον... Marathon;  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

ΥΓ:Χάλια τα παιδιά...δεν ξέρουν...  ;D ;D ;D ;D μπρρρρρρ  ;D ;D ;D πρωινιάτικα. Πάω να βγάλω το marcus miller από  την ντουλάπα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την τύχη να έχω δεί τους 3 live-η αδυναμία μου για τον Duke γνωστή-...μόνο ο Ritenour μου ξεφεύγει...και έχει ο φούστης τη μοναδική κιθάρα που ζηλεύω  :'( :'((όχι αυτή του video βέβαια)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

George Duke;  ::)

Αυτός δεν είναι ένας τύπος που έβγαλε έναν δίσκο με τον... Marathon;  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Eκείνος ήταν ο Georges Dukes. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου