Προς το περιεχόμενο

τι δωρο μας πηραμε?


ESP1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουω λοιπον...

 

 

δεν υπαρχει περιπτωση ειδικα εμας τους κιθαριστες να μην μας επιασε η καταναλωτικη μανια των χριστουγεννων...

 

 

εγω προσωπικα χτυπησα εναν AD50VT της Vox :lol: :lol:

 

 

...και το electro harmonix micro synth :lol: :lol:

 

 

και με χαρα, ανακαλυπτω πως επιασα τον ηχο που ειχα στο μυαλο μου...το μονο που μενει ειναι να ανακαλυψω αν αυτος ο ηχος διατηρειται σε μεγαλη ενταση :lol:

 

 

εσεις τι δωρο σας πηρατε?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω ειπα να ξοδευτω φετος και πηρα ενα σετ χορδες DR :D :D

πλακα πλακα..επαθα πλακα με τις χορδες αυτες..αλλαξε τελειως ο ηχος μου :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα ενα service στο αμαξι και πηρα τα bb2 - metal master - digidelay -& ce-5& - vp junior και περιμενω το fish&chips και το ns-2.

τωρα μου εβαλε στο μυαλο ο Αη-Βασίλης το 12'' electrovoice...θα δειξει.να μαζεψω κανα ψιλο τωρα , να βγαλω τα σπασμένα....em.icon.tongue.png

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλησα fender bandmaster kai fender twin reverb.εμεινα με τον πιστο μου πρωτο μου λαμπατο ενισχυτη,εναν marshall jtm30 και πηρα και...

THD UNIVALVE!!! :D :D

 

α!πηρα και με 70$ τους μαγνητες της fender 57/62 και ενα fuzz factory made by our new..robert keely...το ..μελος μας JAM :D

JAM εισαι αρχηγος εσυ οπως και ο toneless :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα στον εαυτο μου μια Epiphone Les Paul

(http://www.thomann.de/thoiw2_epiphone_les_paul_standard_cherry_sunburst_prodinfo.html)

 

Η κιθαρα εχει τα δυο βασικα πραγματα που ψαχνω. Δεν κανει θορυβο και κραταει το κουρδισμα :D :D Κατα τα αλλα εχει αξιοπρεπες καθαρο, και στο βρωμικο με φτιαχνει τρελλα.

Πηρα και ενα fish & chips :P

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ φέτος στον εαυτό μου θα κάνω δώρο την αριστερή Les Paul Standard της Epiphone, οπου είναι και ωραίο όργανο (Ωραίοι μαγνήτες, και καλά κλειδιά, κολλητό μπράτσο, μαόνι κτλ...) και μαζί με αυτό θα μου πάρω και μια πεταλιέρα midi Behringer FCB1010 για να έχω όλα μου τα εφέ στα πόδια μου!!! :D 8O 8) :lol: :?: :idea: 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα το DigiVerb της Digitech, γιατί είχα ΣΙΧΑΘΕΙ το απαίσιο spring reverb του ενισχυτή, και ..."είδα το φως" μου... :lol:

 

Παραλίγο να αλλάξω το σώμα της κιθάρας μου αλλά με "μάλωσαν" οι φίλοι μου οι ΝΟΙΖ-άδες και έβγαλα το χέρι από την τσέπη... :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα φυσικα ΑΚΟΜΑ μια Johnson :wink:

 

Johnson%20Jazz-Gitarre%20JP-ESS-M.jpg

 

αν και αυτη τη φορα με σκισανε 210 ευρω με τα μεταφορικα πηγε το μαλλι :!: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου