Προς το περιεχόμενο

τι δωρο μας πηραμε?


ESP1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λυχνίες προενισχύτριες/τελικές (μάλιστα ήμουν τυχερός και βρήκα κάποιες NOS Tesla ECC83 που μαμάνε σε πολύ καλή τιμή) και 4 ζευγάρια μετασχηματιστών για ισόποσους DIY ενισχυτές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γεια σε ολους και καλοπαιχτα...και με πολλη εμπνευση :lol:

 

 

 

p.s. θελω να παιξω live με τον vox μου ΤΩΡΑ :lol: :lol: (εχω αφηνιασει κανονικοτατα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ο σαντα κλος μου εκανε ενα δωρο εκτος μουσικης...

Το αγαπημενο μου GSXR 600 K4 (10.450euros!!!), ενα κρανος ARAI (680euros!!!), μια διαιρουμενη στολη SPIDI (800euros!!!), μποτες και γαντια......

 

ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ο σαντα κλος μου εκανε ενα δωρο εκτος μουσικης...

Το αγαπημενο μου GSXR 600 K4 (10.450euros!!!)' date=' ενα κρανος ARAI (680euros!!!), μια διαιρουμενη στολη SPIDI (800euros!!!), μποτες και γαντια......

 

ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote']

 

8O Πω Πω.. Θα πρέπει να ήσουν πάρα πολυ καλό παιδάκι φέτος αφού ξοδεύτηκε τοσο πολυ ο σάντα!!!!!!! :lol:

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ο σαντα κλος μου εκανε ενα δωρο εκτος μουσικης...

Το αγαπημενο μου GSXR 600 K4 (10.450euros!!!)' date=' ενα κρανος ARAI (680euros!!!), μια διαιρουμενη στολη SPIDI (800euros!!!), μποτες και γαντια......

 

ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote']

 

8O Πω Πω.. Θα πρέπει να ήσουν πάρα πολυ καλό παιδάκι φέτος αφού ξοδεύτηκε τοσο πολυ ο σάντα!!!!!!! :lol:

 

EEE... Ο σαντα μονο τη μηχανη πηρε, ολα τα αλλα ηταν απο την δικιά μου τ-σαντα... :lol: :lol: (δε με χαλασε καθολου παντως... :D )

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή Χρονιά.

Εγώ δώρησα στον εαυτό μου τον Little Mark της MARKBASS.

Εκπληκτικός ήχος , ελαφρύς, απλός , φτηνός και πάντα κρύος (class D για τους μυημένους).

Πρίν "πάτε" για τους απλησίαστους SWR , Ampeg , G&K κλπ. ακούστε τον

με το δικό σας όργανο και ηχείο(α) στον Μεταλλίδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγαπημενο μου GSXR 600 K4 (10.450euros!!!)' date=' ενα κρανος ARAI (680euros!!!), μια διαιρουμενη στολη SPIDI (800euros!!!), μποτες και γαντια......[/quote']

 

Καλά αυτά περι ασφάλειας ας πούμε πάει στο διάολο... αλλά ρε τρελέ έδωσες 10.000+ euro για γιαπωνέζικο 600ράκι του 2004;;; 8O

 

Καλοφάγωτο πάντως... :)

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κανω ρε τουνλες??? :( Κ@υλες είναι και αυτές :lol: :lol:

Αναπόφεκτος καταναλωτησμος..... Γιαυτο ζούμε αλλωστε.... Τι να λεει αμα τα κραταμε στο σεντουκι???? (ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΤΛ :evil: :evil: :evil: , τοσο εφτασε, η μαλλον θα φτασει)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου