Προς το περιεχόμενο

τι δωρο μας πηραμε?


ESP1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα ο καλός αγιος Βασίλης (thomann) μου έφερε (ή μάλλον θα μου φέρει απο βδομάδα ελπίζω) το tech 21 bass driver prog.

 

 

!!!!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ θα σπάσω την GAS παράδοση μιας και πήρα πολλά πετάλια τον Σεπτέμβριο οπότε είπα να πάρω μια κάρτα γραφικών για το PC μου.Και αυτό για να παίξω το αναθεματισμένο NFS Most Wanted γιατί το PC στην προηγούμενη κατάσταση του κότευε :lol: :lol:

Αλλιώς με έβλεπα και εμένα με κανένα καινούριο dist.pedal :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι περιμένω από τον Santa Stewmac.com κάποια στιγμή μέσα στον Γενάρη πολλά και διάφορα ανταλλακτικά για την (πάλαι ποτέ) ταπεινή Epiphone G-400.

 

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΛΕΙΔΙΑ! :twisted:

 

Χρόνια Πολλά και καλή χρονιά σ'όλο το noiz...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα παιδιά μου πήρα το σύστημα AXON για κιθάρα, και έχω φάει ένα κόλλημα από προχθές που το παρέλαβα!!! :)

 

http://shopen.terratec.net/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=419

 

Ένα σας λέω όποιος το δοκιμάσει θα θελήσει να το αγοράσει σίγουρα 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι περιμένω από τον Santa Stewmac.com κάποια στιγμή μέσα στον Γενάρη πολλά και διάφορα ανταλλακτικά για την (πάλαι ποτέ) ταπεινή Epiphone G-400.

 

Τι ακριβώς πήρες? Γιατί και εγώ σκέφτομαι να αναβαθμίσω λιγάκι την πιστή Epiphone G-310.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου με εψησε η καλη μου να της παρω δωρο για χριστουγεννα κοσμημα. Την "αναγκασα" να μου παρει σκληρη θηκη για το μπασσο αφου απο τοτε που πηρα saxo βρισκει λιγο το μπρατσο στον θολο του πορτ-παγκαζ. Και μιας και το υπολειπο δωρο πηγε στο ... "καθιστικο" με τα υπολειπα πηρα το "on the outside" απο starsailor

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου