Προς το περιεχόμενο

αγορά πρώτης ακουστικής κιθάρας,βοήθεια,προτάσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο nut το γυαλόχαρτο η στο saddle; το saddle ειναι που υψώνει πολυ τις χορδες,δλδ οσο πλησιάζουν το 12ο ταστο υψώνονται.... στα πρωτα 2 ειναι μια χαρα σαν αισθηση.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πριν κανά χρόνο πήρα κι εγώ τη πρώτη μου -ουσιαστικά ,γιατί μια που είχα προ αμνημονεύτων ετών  ,δεν ήξερε ούτε αυτή τι ήταν  :)-ακουστική.

Μπήκα σε ένα μαγαζί ,γνωστό από το παρελθόν που ασχολιόμουν με τη μουσική και του είπα . Θέλω μια ακουστική μέχρι 120. Για κανά εξάμηνο μέχρι να συνέλθω από την απραγία χρόνων ,μου φαινόταν σούπερ . Πλέον δεν είναι  :)

Συνυπογράφω τα περί μεγάλης βοήθειας στην εξάσκηση ,τουλάχιστον η δική μου που είναι αφάνταστα σκληρή ,μετά κάνει την ηλεκτρική να φαίνεται στα χέρια μου σα παιδικό παιχνίδι  :D

Αν δε φερθείς ανοήτως βιαστικός σα και μένα ψάξε ,δείξε υπομονή ,δοκίμασε και μετά αποφάσισε ,εξάλλου δίνεις και περισσότερα λεφτά ,οπότε σίγουρα θα πάρεις κάτι σαφώς καλύτερο από μένα

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο, αλλα για να μην καθομαι κ ανοιγω νεο θεμα, εχει κανεις να μου προτείνει κανενα καλο βιβλιο αποκλειστικα για ακουστικη κιθαρα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα για να μην καθομαι κ ανοιγω νεο θεμα

 

γιατι βαριεσαι?

 

ανοιξε ανθρωπε μου ενα νεο θεμα να σου απαντησουμε σαν ανθρωποι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι βαριεσαι?

 

ανοιξε ανθρωπε μου ενα νεο θεμα να σου απαντησουμε σαν ανθρωποι.

γυρισε η ηλεκτρικη απο το set up οποτε.... ξανα στο ραφι η ακουστικη  :P χαχαχαχαχα.......

παντως χωρις πλακα εχω παρατηρησει πληθώρα νεα θεματα με πανομοιοτυπα τους στο παρελθον οποτε εκει καμμια φορα αποφευγω να ανοιξω νεο θεμα....

ανακυκλωση μεχρι και θεματων κανω.... χαχαχαχαχα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου