Προς το περιεχόμενο

Iphone 3Gs


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να παρω ενα Iphone 3Gs 16/32 GB . . . Εχω βρει στο ebay πολυ καλες τιμες . Το θεμα ειναι οτι ειναι κλειδωμενα . Οταν λεμε κλειδωμενα τι εννοουμε και υπαρχει τροπος να ξεκλειδωσεις ακομα και τη τελευταια εκδοση του 3Gs ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το παρεις μεγαλος μπελας.. Στο φερνουν μεσα σε ενα κουτι κλειστο και επειδη και καλα δεν το εχεις παρει με την αδεια της χωρας σου και λογω κρισης μιας και τα λεφτα πανε εξω δεν σου δινουν το κλειδι να ανοιξεις το κουτι..εξου και κλειδωμενα. Εγω την πατησα ασχημα ουτε με μπαλντα δεν ανοιγει το κολοκουτο σιχτιρ.

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

notlrac: χαχαχα!

 

Νομίζω ότι είναι κλειδωμένα σε κάποιο δίκτυο και δε μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σε άλλο. ΝΟΜΙΖΩ! Υπάρχει τρόπος να το ξεκλειδώσεις μέσω της εταιρίας που το έχει κλειδώσει (χρειάζεται το PUK ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων), αλλά προσωπικά θα ήμουν αρκετά σκεφτικός για κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να παρω ενα Iphone 3Gs 16/32 GB . . . Εχω βρει στο ebay πολυ καλες τιμες . Το θεμα ειναι οτι ειναι κλειδωμενα . Οταν λεμε κλειδωμενα τι εννοουμε και υπαρχει τροπος να ξεκλειδωσεις ακομα και τη τελευταια εκδοση του 3Gs ?

 

Όταν λέμε κλειδωμένα εννοούμε ότι είναι dedicated σε ένα δίκτυο... Μη σε ανυσηχεί πάντως γιατι πλέον υπάρχουν  πολύ εύκολοι τρόποι "ξεκλειδώματος". Είναι μια διαδικασία απλή εύκολη, που μπορείς να την κάνεις και μόνος σου και δεν υπάρχει περίπτωση να χαλάσεις το κινητό. Επίσης αν το έχεις ξεκλειδώσει (jailbreak) τότε μπορείς να κατεβάσεις εύκολα και αβέρτα free apps...

 

Ένα καλό σημείο για να ξεκινήσεις:

http://www.iphonehellas.gr/iphone-iphone3g-iphone3gs-jailbreak-unlock/

 

Give me the freedom to destroy,

Give me radioactive toy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου