Προς το περιεχόμενο

αγορα απο το Guitar Village


nik7119

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.noiz.gr/index.php?topic=157744.msg213355#msg213355

 

Εκ παραδρομής (και νεύρων) σε αυτό το παλιό post κράζω το dolphin music ενώ ένοχος είναι το Guitar Village.

Από την άλλη ίσως να έπεσα στην περίπτωση, ή ίσως ο spy να θεωρήθηκε σοβαρότερος αγοραστής αν όπως πιθανολογώ είχε ψωνίσει από Ελβετία... ;D ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εκ παραδρομής (και νεύρων) σε αυτό το παλιό post κράζω το dolphin music ενώ ένοχος είναι το Guitar Village.

Από την άλλη ίσως να έπεσα στην περίπτωση, ή ίσως ο spy να θεωρήθηκε σοβαρότερος αγοραστής αν όπως πιθανολογώ είχε ψωνίσει από Ελβετία... ;D ;D

Βασικά εγώ ήμουν υποψιασμένος για διάφορες τέτοιες ιστορίες με πιστωτικές κάρτες στα Βρετανικά sites, οπότε πλήρωσα με bank transfer και όλα πήγαν άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.noiz.gr/index.php?topic=157744.msg213355#msg213355

 

Εκ παραδρομής (και νεύρων) σε αυτό το παλιό post κράζω το dolphin music ενώ ένοχος είναι το Guitar Village.

Από την άλλη ίσως να έπεσα στην περίπτωση, ή ίσως ο spy να θεωρήθηκε σοβαρότερος αγοραστής αν όπως πιθανολογώ είχε ψωνίσει από Ελβετία... ;D ;D

οπςςς τι ακριβως εγινε αρχηγε για καντο ποιο λιανα,,
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα λόγια: προσπαθούσα να αγοράσω από κει ενισχυτή αλλά το σύστημά (τους) δε με άφηνε. Τους έστειλα mail με μπινελίκια, δεν απάντησαν φυσικά, το επόμενο πρωί είχαν διορθώσει το "λάθος" και πουλούσαν τον ενισχυτή όσο και οι υπόλοιποι Άγγλοι. ;D ;D ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα λόγια: προσπαθούσα να αγοράσω από κει ενισχυτή αλλά το σύστημά (τους) δε με άφηνε. Τους έστειλα mail με μπινελίκια, δεν απάντησαν φυσικά, το επόμενο πρωί είχαν διορθώσει το "λάθος" και πουλούσαν τον ενισχυτή όσο και οι υπόλοιποι Άγγλοι. ;D ;D ;D

εγω τους εστειλα email για την κιθαρα κατα τις 11 χτες και μου απαντησαν 6 το απογευμα,,ανταλαξαμε κανα 2 email,,μετα μου εστειλαν ενα συνδεσμο ετοιμο με την παραγκελια στο ονομα μου και να προχωρησω στον τροπο πληρωμης,,οκ,,σημερα τους περνω τηλ για καποιες επιπροσθετες ερωτησεις προτου κανω την παραγκελεια και τραβηξουν τα λεφτα απο την καρτα,,αλλα κανεις δεν σηκωνει το τηλ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα μηλισα με τον αγγλο,ηταν κατατοποιστικος,,μου απαντησε σε οτι τον ρωτουσα,κι οτι ουδεποτε εχει λεει δημιουργιθει προβλημα σησκευασιας,κτυπηματος,σε οργανα που εχουν στειλει μεσω ιντερνετ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια κατι πεζεται με το μηχανημα των αγγλων,,ενω η καρτα μου ειναι οκ,τα χρηματα ειναι μεσα,ολα καλα απο μενα, προσπαθω σηνεχεια να κανω την παραγκελια και καθε φορα μου βγαζει την ενδειξη,,,, 3D-Authentication failed. This vendor's rules require a successful 3D-Authentication.,, τους ενημερωσα και αντι να το κοιταξουν μου εστειλαν ενα τραπεζικο λογαριασμο να τους τα βαλω,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρνα την καρτα σου αναποδα και βαλε στο κουτακι τα 3 τελευταια ψηφια..... 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρνα την καρτα σου αναποδα και βαλε στο κουτακι τα 3 τελευταια ψηφια.....  

ενοεις το Security Code που βαζεις τα 3 τελευταια ψηφια της πισω οψης της καρτας,,το εχω κανει φιλε μου αλλα τπτ,,στην αρχη εχω καταχωρισει ολα τα στοιχεια της καρτας και μου βγαζει αυτη την ενδειξη,,,, To increase the security of Internet transactions Visa and Mastercard have recently introduced 3D-Secure (like an online version of Chip and PIN). Depending on the card you have chosen to use and the retailer from whom you are purchasing, when you click Proceed you may be asked by your card issuer for further authentication.

 

Click proceed to complete your payment. Your transaction may take a few seconds to be authorised, please be patient.,,,μολις πατησω το οκ, μου βγαζει αυτη,,,3D-Authentication failed. This vendor's rules require a successful 3D-Authentication,,,,εχουν ενεργοποιησει μαλλον εναν προσθετο ελενχο 3D, και εκει με μπλοκαρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε απλα η καρτα σου δεν ειναι compatible με το 3D-Authentication που εχουν τα περισσοτερα μηχανηματα στο εξωτερικο  για on line transcations

 

http://en.wikipedia.org/wiki/3-D_Secure

 

παρε τηλ.την ΤΡΑΠΕΖΑ σου για να σε βοηθησουν.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου