Προς το περιεχόμενο

Eνα κομματακι για την Ανασταση...


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ακούω για πολλοστή φορά....Και έχω μια απορία....Που τη βρίσκεις την όρεξη να γεμίζεις με τόσα όμορφα θέματα??! ;D Καλή Ανάσταση! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E, αν δεν εισαι βιρτουοζος και εισαι ψιλοκουλος σαν κι εμενα μονο τα θεματα σου μενουν.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο! Είναι βέβαια κάπως ambient για ανάσταση.... με ένα τζιν τονικ δίπλα σε παραλία κατακαλόκαιρο θα πήγαινε έξοχα! Σίγουρα σκεφτόσουν αρνάκια σουβλιστά στο λονδίνο όταν το έγραψες? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο tune!!Πάντως ο τίτλος του thread είναι ένα κομματάκι για την ανάσταση και το πρώτο comment το κάνει ο Reborn χεχεχε.... ;D

χαχαχαχαχ,τώρα το παρατήρησα! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο ,κάτι σε Τζον Μπάρι ,λίγο πλαστικούρα η ντραμς μόνο ,αλλά υποθέτω πως έτσι σου αρέσει .

Τελικά μήπως πρέπεινα αυτοπροταθείς σε κινηματογραφικές παραγωγές? :D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετα ενδιαφερον....να σκεφτεις οτι αρεσε πολυ στη γυναικα μου...!!!

 

ε,παντοτε ειχα...επιτυχια στο ωραιο φιλο... ;D...διατι να το κρυψωμεν αλλωστε? ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το έχει πιάσει το νόημα με τις γυναίκες λέμε! Αν αρέσει στο ασθενές φίλο έγινε επιτυχία , νόμος!

[Off topic] Στο καινούριο track που ετοιμάζω, διάβασα τους στίχους στη φιλενάδα μου. Η απάντηση: «Πάλι αντρικές βλακείες έγραψες στους στίχους!» . Άρδην άλλαξα τους στίχους και το έκανα love song ;). [/Off topic].

Να σου ξαναπώ την άποψή μου; Θα στην πω: ΜΑΜΑΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου