Προς το περιεχόμενο

Η καινούρια μου warmoth strat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Φωτογραφίες από τη διαδικασία του relicing των μαγνητών.

 

(3 τσιγάρα, απευθείας ο καπνός μέσα στο μπουκάλι με καλαμάκι, αναμονή 1 ώρα ανάμεσα στα τσιγάρα να κατακαθίσει ο καπνός). 

 

kitrinila.thumb.jpg.d9211b8b18add890990b24c1c7d5353e.jpg

1623714174_tsigarokalamakimpoukali.thumb.JPG.5a09ac8028d45222e09965a2d35a4497.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Τελικά έβαλα το cream pickguard.

Οι μαγνήτες "παλαιώθηκαν" με πράσινο σφουγγαράκι (για να γίνουν ματ) και τσιγαρίλα σε μπουκάλι για να κιτρινίσουν. (Καφέδες, χρώματα -μέχρι και βερνίκι παπουτσιών- δεν "έπιαναν" στο συγκεκριμένο πλαστικό)

 

Ρε συ έτσι είχε γίνει η δικιά μου από μόνη της ;D ;D ;D. Όταν θέλεις να ξανά relic-αρεις, φέρε τη μου για μια εβδομάδα....θα στη κάνω special από την τσιγαρίλα...και φυσικά πράγματα!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μα είσαι τρελός? Μπορεί να θέλω να την πουλήσω σε κανέναν καλιφορνέζο και να με ρωτάει αν ήταν σε smoke-free περιβάλλον όλο αυτό τον καιρό.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ έτσι είχε γίνει η δικιά μου από μόνη της ;D ;D ;D. Όταν θέλεις να ξανά relic-αρεις, φέρε τη μου για μια εβδομάδα....θα στη κάνω special από την τσιγαρίλα...και φυσικά πράγματα!  :P

Δεν παίζεσαι με τίποτε.  8)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μα είσαι τρελός? Μπορεί να θέλω να την πουλήσω σε κανέναν καλιφορνέζο και να με ρωτάει αν ήταν σε smoke-free περιβάλλον όλο αυτό τον καιρό.  ;D

 

Θα το εξαπατήσομεν το Αμερικανάκι δεν ανησυχώ ;D. Λοιπόν, μου έδωσες ιδέα. Θα ανοίξω μπίζνα, με τους ρυθμούς μου μπορώ να ρελικάρω (παλαιώνω) δυόμιση κιθάρες per day!  ;D

 

Δεν παίζεσαι με τίποτε.  8)

Έχεις και εσύ Νέστωρ τίποτις για ρελικάρισμα;  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
  • Moderator

Τελικά βρήκα τρόπο* να φτιάξω Lake Placid Blue pickguard.  8)

 

 

 

Μάλλον το Σάββατο θα της το προβάρω.  ;)

 

 

 

 

*Παλιό pickguard + Βαφείο αυτοκινήτων + ένας κωδικός της SKODA που είναι πρακτικά ίδιο μεταλλικό χρώμα με το LPB - 25 Ευρώ

lpb-pickguard.thumb.jpg.5af3bc83bea62d27b51689722ab7cdc3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Παλιό pickguard + Βαφείο αυτοκινήτων + ένας κωδικός της SKODA που είναι πρακτικά ίδιο μεταλλικό χρώμα με το LPB - 25 Ευρώ

Δεν γρατζουνιέται?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν γρατζουνιέται?

Έχει ένα παχύ στρώμα βερνίκι αυτοκινήτου με σκληρυντικό. 

Νομίζω ότι είναι όσο σκληρό είναι και το φινίρισμα του σώματος. However, ίσως "ενισχύσω" τα επίφοβα σημεία με διαφανές αυτοκόλλητο.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως "ενισχύσω" τα επίφοβα σημεία με διαφανές αυτοκόλλητο. 

Έκανες μία καλή δουλειά...και πάς να τη χαλάσεις!!!!!...

μην βάλεις καμμιά τέτοια βλακεία!!! Εάν γρατζουνιστεί, με 25 ευρώ, να πάς να το ξαναβάψεις!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου