Προς το περιεχόμενο

Dream theater new drumer


spiros666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πέρα από το ξεφτιλίκι με τα βιντεο-reality πρέπει να ομολογήσω ότι είναι ωραίο να βλέπεις  διαφορετικές προσεγγίσεις στα παιξίματα του mike.Επίσης ο Mike Pagini, και ο ψηλέας με το μπλέ μπλουζάκι καθώς και το ομορφόπαιδο ο ξανθός μου απέδειξαν το ότι ''ουδείς αναντικατάστατος''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου απέδειξαν το ότι ''ουδείς αναντικατάστατος''.

 

σε αυτα τα επιπεδα οντως....ειναι σαν να δωσεις τη Ferrari & να παρεις Lamborgini..... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι ο Mike Mangini ταίριαξε πολύ καλά στην audition. Έπαιξε καταπληκτικά και νομίζω ότι γενικότερα δένει μαζί τους. Για να δούμε και τους υπόλοιπους... Όλοι παιχτρόνια . Ο Donati παιχταράς αλλά μου φαίνεται λίγο 'ευγενικός' για αυτή την μπάντα. Ο Minemann είναι ο τύπος που είχε παίξει με τον Paul Gilbert? Επίσης δεν νομίζω ότι πολυκολλάει.

 

Θα παιχτεί μεταξύ Mangini και Αquiles Priester πιστεύω... :P

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...συγκεντρωνε τα περρισοτερα κρεντιτς απο την αρχη...παρομοιο μουσικο μπακγκραουντ...ιταλοαμερικανικη καταγωγη...μεγαλο ονομα στους κυκλους των ντραμερ,ιματζ...

στην οντισιον φαινεται να παιζει το υλικο σαν να το επαιζε χρονια...εδω ολοκληρος ντονατι και σκονταψε...ο λανγκ φαινεται να το σκεφτεται λιγο...ενιγουει...παντως σε σχεση με τους δυο-τρεις πιο αγνωστους(ροντι,πριστερ και τον σουηδο)νομιζω οτι ο κολλιας θα εκανε πολυ καλυτερη δουλεια,θαχε πολυ φαση να τον δω να δοκιμαζει...

 

προσωπικα συγκινηθηκα πολυ με την αντιδραση του μαντζινι...δειχνει πραγματικα συγκλονισμενος και εχοντας περασει απο παρομοιες φασεις(σε ενα ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικο λεβελ)κι εχοντας βρεθει και στις δυο θεσεις(χαμενος/κερδισμενος)μπορω να τον καταλαβω...ειναι το μονο σημειο του ντοκιμαντερ που εχει να κανει με την πραγματικη και βαθεια αγαπη για την μουσικη και μονο για την μουσικη...

 

 

υ.γ.

ο μιουνγκ εχει χαμογελασει ποτε στην ζωη του???χειροτερος κι απο τον γουεκλ...!!!! :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ήθελα Μίνεμαν λόγω χαρακτήρα...

από ικανότητες....δεν θα χα πρόβλημα να έχω οποιονδήποτε από τους 7 στη μπάντα μου! :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

υ.γ.

ο μιουνγκ εχει χαμογελασει ποτε στην ζωη του???χειροτερος κι απο τον γουεκλ...!!!! :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ΝΑΙ!!και ομως τον ειδαμε να μιλαει 4 φορες.τι αλλο θες? ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου