Προς το περιεχόμενο

Στο Σκοτάδι….


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ τον shredder φίλο μου. Ότι θα έβλεπα tapping από τον Λάκη, ομολογώ πως δεν το περίμενα.

Στο κομμάτι τώρα: Συνθετικά είναι από τα πιο μεστά που έχεις παρουσιάσει, αλλά δεν άκουσα τις φωνές (και είναι κρίμα να μήν ακούγεται η φίνα αυτή μελωδία). Εμπρός για καινούργιο remix γρήγορα. Ωραία chords στο βασικό θέμα του κουπλέ.

 

 

 

 

Υ.Γ. Σπάω το κεφάλι μου να βρώ ποιά μου θυμίζει (η έξοχη) τραγουδίστριά σου. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Super ειναι θα το κρατησω για πολυ καιρο το εργαλειο, και δεν νομιζω οτι θα το δωσω γιατι σαν αταλαντος που ειμαι εγω με υπερκαλυπτει  8).Ευχαριστω για την συμβουλη.

 

Τη καλημερα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νέστωρ , δεν ξέρω τι να πω (κάνω) πλέον. Το κομμάτι είναι στοιχειωμένο!!! Αλλιώς μου ακούγεται τη Δευτέρα και αλλιώς την Τρίτη. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ τόσα mix σε ένα track. Πρέπει να το αναλάβει (το mix) ένας τρίτος αποστασιοποιημένος και ψύχραιμος. Εγώ έχω τρελαθεί πλέον! Το shred ……βγήκε (ζητώ συγνώμη ;D!). Όσο για την κυρία και ποια σου θυμίζει…εμένα σε κάποια πλάνα μου θύμισε την Άντζυ Σαμίου ;D ;D ;D (για καλό το λέω).

 

Κώστα, thanx man! Η αλήθεια είναι ότι έχω να κοιμηθώ καλά μια εβδομάδα, αλλά με πίεζε ο χρόνος, διότι με την τραγουδίστρια βρεθήκαμε δύο φορές, και ήταν μόνο για λίγες μέρες In my home down . Θα κοιμηθώ αύριο στο Δικαστήριο ;D ;D ;D.

 

edit: Σπύρο, αν εξαιρέσεις ότι το ρολόι του noiz  αργεί μία μέρα στην προσαρμογή της νέα ώρας (από χειμερινό σε θερινό ωράριο) , κατά τα άλλα αποτελεί αποδεικτικό βεβαίας χρονολογίας. Ούτως ειπείν , το σενάριο σου κατοχυρώθηκε και τα πνευματικά του δικαιώματα σου ανήκουν! Μόνο η σφουγγαρίστρα....να είναι ροζ, κάνει σε πιο lounge!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εγώ τι να προσθέσω... Όταν πρόκειται για σένα ή τον Σταύρο ( Παπαδόπουλος), κοκκινίζω από ντροπή για να σας σχολιάσω :-[

Απλά , είσαι πολύ σπουδαίος μουσικός, σπάνιο φαινόμενο, πραγματικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλητεια στο 1000!

για ακομα μια φορα αφησες τις καλυτερες εντυπωσεις!

 

θα συμφωνησω με τον Nestoras

θελει πιο δυνατα τις φωνες!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@Γεωργία…..τα παραλές!! Κάπου στο είπε και ο Σταύρος, ως καλλιτέχνης σου αρέσει η υπερβολή! Και μιλάω για εμένα (Ο Παπαδόπουλος είναι άλλο φρούτο). Σπουδαίος μουσικός δεν είμαι σε καμία περίπτωση (και ούτε θα γίνω). Θα σου πώ ακριβώς τι είμαι. Είμαι ένας μέτριος (κακός για τα χρόνια που παίζω) ΕΛΛΗΝΑΣ (έχει σημασία η διάκριση) κιθαρίστας, με σχετικά καλή αίσθηση του ρυθμού και αρκετά ακούσματα (από μικρό με θυμάμαι- 3 δημοτικού-  να ψωνίζω δίσκους). Είμαι , επίσης , ένας σχετικά καλός χρήστης του cubase και του Vegas (πλέον). Τέλος, το μεγάλο μου ταλέντο (και μοναδικό) είναι ότι έχω ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ. Αυτό με βοηθά στις τρελές ώρες editing (ειδικά στο video). Και μην ξεχνάς…το μάτι δεν χορταίνει! Το video πάιζει (και αυτό) τον ρόλο του. Τιμή μου που με άκουσες.

 

@ Bluezlick. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ…..να τις δυναμόσομεν τότενες!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Είμαι ένας.....

Είμαι , επίσης , ένας.....

Τέλος, το μεγάλο μου ταλέντο (και μοναδικό) είναι ότι έχω ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ.

Kαι φέρνω τις γυναίκες...

... διότι με την τραγουδίστρια βρεθήκαμε δύο φορές, και ήταν μόνο για λίγες μέρες In my home down .

...και όχι in your home town, που σημαίνει ότι στο σπίτι σου τις.... (θου κύριε φυλακή τω στόματί μου). ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ξάδερφε, από εμένα έχετε το ελεύθερο….αν λείπει και η Εύη :P (sorry dear)……Πάντως όπως βλέπεις, Νέστωρ, είχα στενή επιτήρηση , το ψώνιο «παίρνω πόζες»…. «γράφω στίχους» ….. και "αν έχω κέφια σε συστήνω και ως τον καλό μου στους τρίτους»,  ήταν παρούσα και στα δύο sessions. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου